חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

למה צריך חברת קייטרינג?

אוכל הוא אחד הדברים החשובים או לא הכי חשוב באירועים. באירועים גדולים או אירועים קטנים, בעצם בכל התכנסות יש צורך באוכל, ולכן צריך לבחור חברת קייטרינג. חברת קייטרינג מספקת מגוון סוגים של מאכלים בכמויות שונות ויש חברת קייטרינג שמתאימה לאירועים גדולים ויש חברת קייטרינג שמתאימה לאירועים קטנים ורק צריך לבחור את זו שמתאימה.


להזמנת חברת קייטרינג לאירוע שלך חייג עכשיו: 072-2119587


 

לא תמיד מתאפשר, או שיש רצון או יכולת להכין את הכיבוד לאירוע -ולא משנה סדר הגודל שלו- לבד. וכאן נכנסת חברת קייטרינג לתמונה. ניתן להזמין מראש כיבוד בהתאם לסוג האוכל שרוצים, מבחר מנות שונות , ניתן לבחור את כמות המנות ולהתאים את חברת הקייטרינג מבחינת כשרות אם זו כשרות רגילה או כשרות למהדרין. יש חברת קייטרינג חלבי ויש חברת קייטרינג בשרי ובעצם ניתן לבחור הכל מהכל. לאירוע גדול או לאירוע קטן, לאירוע שנחגג בפארק בחוץ או שנחגג בבית עם חברים, אפילו לסעודה בבית הכנסת או במתחם לידו וגם במקרים של סוכת אבלים וסעודת אבלים. לכל אצלה צריך חברת קייטרינג.

עוד על קייטרינג לבת מצווה

חברת קייטרינג- לא רק לאירועים גדולים:

נכון, לרוב אנחנו נתקלים במושג קייטרינג כאשר מדובר באירוע גדול או קטן שצריך להאכיל בו כמות גדולה יחסית של אורחים- ויש לספק מספק מנות כולל מנה ראשונה, מנה עיקרית, שתייה קרה, שתייה חריפה, שתיה חמה וגם כמובן קינוחים. אבל חברת קייטרינג יכולה להתאים גם לאירועים משרדיים ולחברות וארגונים גדולים יותר וגדולים פחות אשר חוגגים ימי הולדת במשרד, עושים הרמות כוסית בחגים ואירועים מיוחדים, מפיקים כנסים לעובדים ולאורחים ואפילו חברות וארגונים אשר מעוניינים לדאוג לאוכל באופן קבוע לעובדים שלהם ולכן דואגת לחברת קייטרינג שתביא אוכל כל יום -אוכל מוכן וטרי לעובדים בנוסף לקייטרינג שהם מזמינים מעבר לכך בהתאם לצורך.

איך מחליטים איזו חברת קייטרינג לבחור?

בשביל להחליט איזו חברת קייטרינג מתאימה כדאי לעשות סקר שוק על חברות מומלצות לפי אנשים שחגגו אירוע דומה או מנהלים משרד דומה והפיקו כנס בעבר והזמינו את אותה החברה. כך מקבלים מידע ראשוני על כמויות ועלויות ומה מומלץ להזמין ומה פחות. לאחר מכן כמובן כדאי להתקשר ולקבוע פגישה, לדבר ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות ואם אפשר רצוי בהחל להגיע לטעימות בכדי להחליט אם זה האוכל שאתם רוצים להזמין. במידה וחשובה תעודת הכשרות יש לוודא שהיא קיימת מראש ומטעם מי היא וכמובן לבדוק מראש אם חברת הקייטרינג גם מספקת את הכלים, ואת המפיות או שהיא רק מביאה את האוכל במגשים ועליכם להתארגן על שאר הדברים.

לסיכום- בכל התכנסות כפי שהתחלנו את המאמר- יש אוכל וחשוב לבחור חברת קייטרינג בהתאם בכדי שהאוכל יהיה טעים!


להזמנת דוכני מזון לאירועים

דילוג לתוכן