חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

טיפים למציאת שירות הקייטרינג לאירועים פרטיים

לאירועים גדולים יש מבחר רב של חברות קייטרינג שונות המציעות את שירותם והשוק רווי בחברות קייטרינג כאלה ואחרות. לעומת זאת, קייטרינג לאירועים פרטיים לא תמיד קל למצוא מכיוון שלא כולם מעוניינים או יכולים להציע כמות קטנה יחסית כאשר מדובר באירוע פרטי. אבל בכל זאת כדאי לחפש ואפשר למצוא.


להזמנת קייטרינג לאירועים פרטיים חייגו עכשיו: 072-2119587


קייטרינג לאירועים פרטיים – מה חשוב לדעת?

  1. חשוב מראש לא לפנות לחברת קייטרינג גדולה שרגילה לספק אוכל בכמויות גדולות ואז המחירים בהתאם אבל המחירים יכולים להיות יקרים יותר כאשר מדובר בכמויות קטנות. ם כך חפשו מראש קייטרינג לאירועים פרטיים.
  2. דעו מראש את כמות האנשים שיש לכם באירוע, מה אתם רוצים מבחינת כמויות של מנות שתוגשנה באירוע ועל מה תוכלו לוותר. אם הורדת סלט אחד יוריד משמעותית במחיר אז תורידו אותו אבל אם לא- אז לא על הסלט צריך להתעכב.
  3. החליטו על התקציב שלכם- אם אתם יודעים כמה אתם מוכנים להוציא על האירוע ועל מה אתם מוכנים לוותר ועל מה אתם לא מוכנים לוותר- אז תוכלו גם להתמקח מול חברת הקייטרינג על המחיר.
  4. הבינו מראש שאולי תצטרכו להוסיף משלכם- כלים ומפיות, אולי לאפות את הקינוחים בעצמכם, לעצב את השולחן- לרוב חברות קייטרינג לאירועים פרטיים דואגות לדברים האלה אבל כאמור הכל תלוי בתקציב ולעיתים אתם יכולים לצמצם עבורכם עלויות אם חלק מהדברים אתם תרכשו ותכינו בעצמכם במקום להזמין מחברת קייטרינג שמן הסתם תמכור את זה ביותר יקר כי הם צרכים גם להרוויח מכך.
  5. תקבלו המלצות- אצל רוב חברות הקייטרינג הקטנות לא תוכלו לקבל טעימות או להגיע לאירוע כי זה לא מקובל כמו באירועים גדולים אבל כן תוכלו לקבל המלצות מאנשים שכן השתמשו בשירותי הקייטרינג של אותה חברה והיו מרוצים או דיס המלצות מלקוחות שלא היו מרוצים. כמו כן אפשרות נוספת היא לרכוש קופסא של עוגיות או פשטידה מאותה חברת קייטרינג שכן אם היא אחראית על הכנת כיבוד לאירועים פרטיים לרוב היא גם מוכרת בנפרד את האוכל ואת הכיבוד וזו דרך נהדרת לטעום ולהחליט.

כאשר אתם לוקחים על עצמכם להפיק אירוע פרטי אז רוב האחריות היא עליכם- מבחינת ההזמנות, המקום, תיאום הדברים הקטנים, הפעלה אם יש, אישורי הגעה, קישוט המקום, ביגוד לאירוע וכל מה שצריך בכדי שהאירוע יהיה מושלם ולכן הורידו מעצמכם את הלחץ לפחות בנושא של האוכל והתעניינו כבר עכשיו בחברת קייטרינג לאירועים פרטיים שיוכלו לספק עבורכם את החוויה הקולינרית לאירוע שלכם ולהוריד מכם לגמרי את כאב הראש של להתעסק בכיבוד ואתם תוכלו לחזור לדאוג לשאר ענייני האירוע.


אולי יעניין אותך להזמין דוכני מזון

דילוג לתוכן