חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

7 טיפים שכדאי להכיר – קייטרינג כשר לאירועים קטנים

7 טיפים שכדאי להכיר – קייטרינג כשר לאירועים קטנים

7 טיפים שכדאי להכיר – קייטרינג כשר לאירועים קטנים

אירועים קטנים נערכים באולמות קטנים, אך בעוד שהאולמות הגדולים מציעים גם קייטרינג, הרבה אולמות קטנים משכירים את רק את האולם ללא אוכל ובעל האירוע נדרש להזמין בעצמו את חברת הקייטרינג. לעתים, כאשר תשכרו את האולם לחוד ואת חברת הקייטרינג לחוד, עלות האירוע תהיה נמוכה יותר מאשר אילו הייתם שוכרים אולם יחד עם קייטרינג.

קייטרינג כשר לאירועים קטנים – 7 טיפים שכדאי להכיר

בכל אירוע כדאי לשכור חברת קייטרינג בעלת תעודת כשרות, אך במיוחד באירועים קטנים. אירוע קטן הוא אירוע אינטימי עם מספר קטן של אורחים, אם אחד האורחים באירוע לא יוכל לאכול בשל מגבלות הכשרות, אתם תרגישו מאוד לא נעים.

תפריט לאירוע קטן צריך להיות איכותי יותר. בשונה מאירועים גדולים שבהם קשה יותר להשקיע באיכות של המנות בשל הכמויות הגדולות של האוכל, באירוע קטן, כמויות האוכל קטנות וקל להשקיע בהן יותר יצירתיות ואיכויות של בישול.

אירוע קטן אינו חייב להיות אירוע יקר יותר, להפך, עלויות האולם זולות יותר וכך גם עלויות האוכל ולו רק בשל הכמות הקטנה יותר של חומרי הגלם ומוצרי האוכל. לפני שאתם בוחרים חברה המתמחה בקייטרינג לאירועים קטנים, ערכו סקר שווקים, השוו מחירים על בסיס נתונים שווים ולעולם אל תתפשרו על התפריט הזול מבין כולם. תפריט זול עלול לאותת על רמה ירודה של חומרי גלם, על אי טריות של המוצרים ועל חוסר ניסיון.

גם באירוע קטן לא כדאי לוותר על טעימות. נסו לטעום את המאכלים בעת "אירוע און ליין". כך תוכלו להתרשם מאיכות האוכל המוצעת לאורחים, איכות שסביר להניח תהיה גם באירוע שלכם, מעבודת המלצרים, מעמידה בלוח הזמנים, מתנאי ההיגיינה של המטבח, מהעיצוב ועוד.

אל תוותרו על חוזה מפורט. גם באירוע קטן חשוב לחתום על חוזה מפורט ולוודא שכל הפרטים שסוכמו עם חברת הקייטרינג בעל פה יבואו לידי ביטוי גם בכתב. אם אחד הסעיפים לא מתאים לכם, אל תתביישו לבקש להסיר אותו ולהכניס סעיף אחר, מתאים יותר, במקומו.

אם בחרתם לערוך את האירוע שלכם במקום פחות שגרתי כמו על שפת הים, בשמורת טבע או בכל מקום אחר. בררו האם חברת הקייטרינג ערוכה לביצוע האירוע. האם יש לה דרך לשנע את האוכל ולשמור על הטריות שלו, האם היא ערוכה לבישול ולהגשה בתנאי שדה ועוד.

אנו בקייטרינג "נויה פוד" מציעים שירות לאירועים קטנים בכל מקום בארץ. נוכל להגיע לכל מקום ולהגיש לכם מזון טרי, איכותי ברמה גבוהה ובמבחר גדול. צרו קשר, אנו ממתינים לכם, שמחים לעזור!

קראו עוד טיפים:

קייטרינג יוקרתי

שישה דברים שחשוב לדעת על נושא הכשרות

דילוג לתוכן