חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

6 טיפים ועצות טובות לדוכני מזון

דוכני מזון מביאים אתם שיטה חדשה של הפקת אירוע ושל הגשת האוכל. אם בעבר שלטו בשוק האירועים שתי שיטת הגשה, הגשה אישית לאורחים היושבים מסביב לשולחנות או הגשה באמצעות מזנונים, דוכני המזון מציעים צורת הגשה חדשה, הגשה דינמית, צעירה ומעוצבת.

דוכני המזון מוצבים בפינות שונות של האולם והם מציעים שפע של מאכלים המוגשים בעיצוב מיוחד ובצבעים מרהיבים. דוכני המזון מתאימים לאירוע תוסס, אירוע שבו האורחים מעדיפים להסתובב בין הדוכנים, למלא את הצלחת באוכל, שוב ושוב, ובדרך לפגוש חברים, עמיתים ובני משפחה ולנצל את המפגש לשיחה קצרה ומעניינת.

דוכני המזון מתאימים לכל סוג של אירוע, לאירועים עסקיים, לאירועים משפחתיים, לאירועים גדולים ולאירועים קטנים.

רוצים להזמין דוכני מזון לאירוע, צרו קשר עם "נויה פוד", נשמח להזמין אתכם לאירוע בזמן אמת, תוכלו להתרשם, להתלהב ולהזמין.

טיפים לדוכני מזון

טיפים לדוכני מזון

 

דוכני מזון –6 טיפים ועצות טובות

את דוכני המזון כדאי להציב בנקודות שונות באולם, בנקודות המרוחקות זו מזו. הצבת הדוכנים במקומות מרוחקים תמנע עומס על הדוכנים ותורים ארוכים המאפיינים את מזנוני הבופה באירועים רבים.

דוכני מזון מהווים גם אופציה להגשה של המנות האחרונות באירוע. גם אם החלטתם להגיש לאורחים את המנות בדרך שמרית וקלאסית, את המנות האחרונות כדאי להגיש באמצעות דוכני המזון. אחרי שהאורחים כבר ישבו כשעה ויותר מסביב לשולחן הם מחפשים דרך לחלץ את העצמות, לקום ולהסתובב. דוכני המזון יאפשרו להם להסתובב באולם, לפגוש אורחים ולנהל אתם שיחות.

בדוכני המזון תוכלו להגיש מבחר ענק של מאכלים. תוכלו לייחד דוכנים מיוחדים למאפים, לסלטים, למנות עיקריות, למגשי גבינות ועוד. תוכלו להגיש כל סוג של מזון בדוכן נפרד או לערבב בין הסוגים ולהגיש מספר סוגי מזון בדוכן אחד.

עורכים מסיבות לילדים, מסיבות יום הולדת, מסיבות לסיום חוגים, מסיבות סוף השנה ועוד. דוכני המזון הם הדרך המתאימה ביותר להגיש לילדים את הכיבוד. תוכלו לבחור דוכנים עם צ'יפס ונקניקיות, דוכנים של המבורגר, דוכני מזון ליום הולדת של פופקורן, דוכנים עם דברי מתיקה, עוגות, גלידות ועוד.

כאשר אתם בוחרים חברת קייטרינג המתמחה בדוכני מזון, כדאי לערוך סקר שווקים, לקבל המלצות ולהשוות על אף הרצון הטבעי לחסוך בעלויות האירוע, לא מומלץ להתפתות למחיר זול במיוחד אשר עלול לעתים לאותת על שימוש בחומרי גלם ירודים, שירות בלתי אדיב ועוד.

אנו בקייטרינג "נויה פוד" מתעדכנים בכל החידושים של ענף האירועים. צוות העובדים שלנו מיומן בטרנד הלוהט של  דוכני המזון. ערכנו אינספור אירועים שהוכתרו בהצלחה ולקוחות רבים ישמחו להמליץ עלינו!!

אולי יעניין אותך:

קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג בשרי לאירועים

דילוג לתוכן