חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

5 טיפים לבחירת חברת קייטרינג

בעידן המהיר והמאוד עמוס בו אנו חיים, אנחנו מחפשים אפשרויות שיקלו על חיינו.

אנחנו מחפשים שבמקום אחד נמצא מטרייה כוללת של מוצרים על מנת שלא נצטרך להמשיך ולכתת את רגלינו ולבדוק מקומות רבים נוספים.

השירותים של חברות הקייטרינג נדרשים פעמים רבות במקרים האלו.

 1. סוג המזון שהחברה מציעה ללקוחותיה
  כאשר אנחנו עורכים אירוע נרצה לבחור מנות שיקלו עלינו לפנות למכנה משותף הגדול ביותר של סועדים. אנחנו נרצה מבחר רחב ומגוון של מנות. החל מסלטים וכלה בבשרים וקינוחים.
  נשאל את עצמנו האם חברת הקייטרינג יכולה להיענות לדרישות תזונה ספציפיות כמו מזון נטול גלוטן עבור אורחים הסובלים מרגישות, מזון כשר עבור אורחים השומרים על כשרות ומנהגי יהדות.
 2. לאיזה סדרי גודל של אירועים חברת הקייטרינג מציעה שירותים
  כשאנחנו מתכננים אירוע אחד הדברים הראשונים שאנחנו בונים היא רשימת המוזמנים. את מי אנחנו רוצים להזמין, את מי צריך להזמין וגם על מי לוותר מאחר והרשימה כבר יצאה גדולה מידי. כשמתגבשת הרשימה הנדרשת, נוכל לבדוק מול חברת קייטרינג לחתונה האם היא מסוגלת לתת שירות לכמות מוזמנים שאנחנו מעוניינים. חתונות לדוגמא מצריכות הערכות גדולה ומורכבת יותר מאשר חגיגת יום נישואין בחייק המשפחה.
 3. נרצה לברר באילו מטבחים ואילו מנות חברת הקייטרינג מתמחה
  רוב חברות הקייטרינג לאירועים מציעות מגוון רחב מאוד של מנות וטעמים. מומלץ להגיע לאירוע דומה לאירוע אותו אנחנו מתכננים, לבצע טעימות ולראות את דרכי הפעולה של חברת הקייטרינג בשטח. האם הלבוש הולם, התנהגות נאותה של חברי הצוות, מתן פתרונות לבעיות שצצות באופן מפתיע בשטח. כמובן שחשוב גם שסוג המנות אותם אנחנו בוחרים יתאימו לקהל המוזמנים שלנו.
 4. תדמית החברה
  נרצה לבחור בחברה וותיקה ויציבה שנמצאת בשטח כבר הרבה זמן ויש מאחוריה המון המלצות מלקוחות שקיבלו ממנה שירות והיו מרוצים או חלילה ביקורות מלקוחות שהאירוע שלהם לא צלח בגלל החברה. בעידן האינטרנט והמידע הזמין שנמצא בכל מקום קל מאוד לבדוק ולברר נושאים אלו. מומלץ גם לבקש מהחברה מספרי טלפון של כמה לקוחות שכבר התנסו בשירותיה ולשוחח איתם באופן אישי.
 5. איזה סל שירותים החברה מציעה ?
  זה נכון שהחלק העיקרי אותו אנחנו בודקים ומשווים בחברת קייטרינג הוא האוכל אך ישנם דברים נוספים שצריך לבדוק ולתת עליהם את הדעת כמו הכלים בהם המנות מוגשות, כיצד יסודר מקום האירוע, שולחנות עגולים ומסביבם כסאות או בשולחנות ארוכים כך שהאורחים יוכלו לראות אחד את השני ולשוחח בנינוחות, מפות חגיגיות על השולחנות, פרחים או נרות כקישוט דקורטיבי על גבי השולחנות ועוד. חברת קייטרינג שנותנת את כל סל השירותים הנדרשים ומכבדת את עצמה תדאג גם להשארת המקום נקי ומסודר אחרי סיום האירוע בכדי שאתם תוכלו ללכת לישון בראש שקט ושליו ולהישאר עם האנרגיות הנפלאות שליוו את כל הערב.

לחצו כאן להזמנת קייטרינג לאירועים עסקיים

דילוג לתוכן