חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

5 דברים שלא ידעתם על חברות קייטרינג

עמדת אוכל לאירועים

עמדת אוכל לאירועים

בחירת הקייטרינג היא המפתח להצלחת האירוע. באזור המרכז פועלות חברות קייטרינג רבות, כל אחת מהן מציעה סגנון אחר ורמת שירות שונה. אם אתם מתבלבלים בין ההיצע הגדול של חברות קייטרינג במרכז, נסו את חברת "נויה פוד". חברת "נויה פוד" צברה מוניטין רב והיא תעשה את הכול כדי להעניק גם לכם אוכל משובח ושירות מקצועי ולשמור על המוניטין שלה.

 

קייטרינג במרכז- 5 דברים שלא ידעתם על חברות קייטרינג

בחירת התפריט אחת אחת הדילמות הקשות העומדות בפני בעלי האירוע. באיזה תפריט לבחור, בתפריט המתאים לצעירים, למבוגרים, לעדה האשכנזית או לעדות המזרח? כדי לבחור את התפריט הנכון נסו לפלח את קהל האורחים שלכם, האם רוב הקהל צעיר או מבוגר, מהי העדה הנפוצה, מהו המעמד הכלכלי והחברת של רוב האורחים ועוד. לאחר שתאפיינו את האורחים באירוע שלכם ותמצאו את המכנה המשותף הרחב ביותר תוכלו לבחור את התפריט המתאים.

לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג ערכו סקר שוק והשוו נתונים ומחירים. חשוב להתעכב בעיקר על מספר גורמים, טריות המוצרים, איכות חומרי הגלם ורמת ההיגיינה של המטבח ושל העובדים. בנוסף חשוב גם לבדוק מהו הניסיון של חברת הקייטרינג והאם הם ערכו בעבר אירועים בסדר גודל ובסגנון של האירוע שלכם. מצבי לחץ באירועים הם תופעה שגרתית, אם החברה לא ערכה אירועים בסגנון או בסדר הגודל של האירוע שלכם, קיים סיכוי שהיא לא תעמוד בלחצים, הגשת האוכל תתעכב וכל הלו"ז של האירוע יתעכב.

השגרה היא האויב הגדול של האירועים. כמעט בכל אירוע התפריט חוזר על עצמו והוא משעמם, גם אם האוכל טעים. אל תוותרו על התפריט הקלאסי, אך בקשו מחברת הקייטרינג לגוון ולהגיש לצד התפריט הקלאסי מאכלים פיקנטיים בסגנון קצת שונה מהתפריט המקובל. האורחים שיופתעו מהמאכלים, לא יפסיקו להלל ולשבח את האירוע שלכם ויזכרו אותו לתקופה ארוכה.

גם אם האוכל יהיה טעים, מקורי ומעניין, אך המלצרים לא יהיו אדיבים, קיים חשש שהאירוע שלכם ייכשל. כדי לעקוב אחרי עבודת המלצרים, לבדוק את סגנון ההגשה שלהם ואת האדיבות כדאי להגיע לאירוע בזמן אמת ולעקוב אחרי צוות העובדים של חברת הקייטרינג ובעיקר של המלצרים.

אף פעם אל תוותרו על הטעימות גם אם קיבלתם הרבה המלצות על אודות החברה ואתם סומכים עליה. בואו למשימות עם טועמים נוספים, רצוי בגילאים מגוונים, הביאו אתכם חברים צעירים לצד הורים או דודים מבוגרים יותר, רק כך תצליחו לבנות תפריט שיתאים ויענה על המכנה המשותף של רוב האורחים.


אולי יעניין אותך:

קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג לאירועים בבית

דילוג לתוכן