חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג לאירועים עסקיים

לפרטים נוספים חייגו 072-2119587

הולך להיות טעים!

קייטרינג לאירועים עסקיים

לאירועים עסקיים יש השפעה משמעותית על הצלחת העסק, על הקשרים שבין העסק לעסקים מתחרים ועל הקשר שבין בעל העסק לעובדים. לא חשוב איזה אירוע עסקי אתם עומדים להפיק, הרמת כוסית, השקת מוצר, כנס עסקי ועוד, בכל סוג של אירוע עסקי חשוב להקדיש תשומת לב רבה ולבחור חברת קייטרינג המתמחה בתחום קייטרינג לאירועים עסקיים.

פינגר פוד

פינגר פוד

קייטרינג לאירועים עסקיים – 6 דברים שחשוב לדעת

הצלחה של אירוע עסקי נמדדת בטיב הקשרים שנטוו בין בעל העסק לבין העובדים או לבין האורחים האחרים שהוזמנו לאירוע. ההרגשה כי בעל העסק השקיע זמן ומחשבה בארגון האירוע העסקי, תעורר אצל כל אחד מהמשתתפים באירוע הרגשת חשיבות, הרגשת  אמפתיה ורצון לקחת חלק במיזם העסקי.

את סוג האוכל יש להתאים לאופי של האירוע העסקי. לאירוע עסקי הנערך בשעות הבוקר יתאים תפריט אחר מאשר לאירוע הנערך בשעות הערב.  בשעות הבוקר המשתתפים אינם רעבים, ולכן כדאי להציע להם מאכלים קלים כמו כריכונים, סלטים, פשטידות, מאפים ועוד. לאירוע הנערך בשעות הצהריים או הערב האורחים מגיעים רעבים והם ייהנו לשבוע מקייטרינג בשר עשיר שיגיש להם אוכל משביע כמו סוגי בשרים בליווי תוספות מעניינות ועוד.

פינגר פוד הוא טרנד לוהט לאירועים עסקיים. פינגר פוד זהו אוכל בגודל של אצבע המונח על מגשים מעוצבים ושובי עין. אפשר לבחור סוגי מאכלים שונים, נתחי בשר קטנים, דגים, כריכים, פשטידות, סושי ועוד. כאשר  האורחים יושבים על יד השולחן, אפשר להניח במרכז השולחן מספר מגשים מעוצבים וכל אורח יבחר את סוג האוכל שהוא אוהב, כאשר האירוע מתקיים בעמידה, יוכלו האורחים לקחת את האוכל בידיים ולאכול בעמידה, תוך כדי שיחה מעניינת, ולעתים גם אפקטיבית, עם עמיתים לעבודה, אנשי עסקים בתחומים נושקים ועוד.

אירועים עסקיים הם אירועים מעוצבים. אנו בחברת "נויה פוד" נדע לעצב את השולחנות, את המזנונים ואת המנות כך שאלו יבלטו גם מרחוק. האורחים באירוע  שלכם ייהנו פעמיים, פעם אחת העין לא תשבע מלראות ובפעם השנייה החייך ייהנה מהאכילה.

באירועים עסקיים כדאי לבחור קייטרינג כשר. בכל אירוע יהיו תמיד מספר אורחים המקפידים על כללי הכשרות ואף פעם לא תוכלו לדעת אם בעל העסק שלכבודו אתם עורכים את האירוע הוא שומר כשרות או לא. אם תגישו קייטרינג ללא תעודת כשרות והאורחים החשובים שלכם לא יוכלו לאכול וליהנות ממנו, האירוע ייכשל ואתם לא תשיגו את המטרה שבגללה הפקתם את האירוע.

צוות העובדים בחברת הקייטרינג "נויה פוד" צבר ניסיון רב בתחום האירועים העסקיים, נדע להתאים כל תפריט ומתכון לאופי האירוע ונצליח לתרום להצלחתו.

 

אולי יעניין אותך:

קייטרינג בשרי כשר למהדרין