חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

קייטרינג לאירועים עסקיים

לאירועים עסקיים יש השפעה משמעותית על הצלחת העסק, על הקשרים שבין העסק לעסקים מתחרים ועל הקשר שבין בעל העסק לעובדים. לא חשוב איזה אירוע עסקי אתם עומדים להפיק, הרמת כוסית, השקת מוצר, כנס עסקי ועוד, בכל סוג של אירוע עסקי חשוב להקדיש תשומת לב רבה ולבחור חברת קייטרינג המתמחה בתחום קייטרינג לאירועים עסקיים.


להזמנת קייטרינג לאירוע חייגו עכשיו: 072-2119587


פינגר פוד

פינגר פוד

קייטרינג לאירועים עסקיים – 6 דברים שחשוב לדעת

הצלחה של אירוע עסקי נמדדת בטיב הקשרים שנטוו בין בעל העסק לבין העובדים או לבין האורחים האחרים שהוזמנו לאירוע. ההרגשה כי בעל העסק השקיע זמן ומחשבה בארגון האירוע העסקי, תעורר אצל כל אחד מהמשתתפים באירוע הרגשת חשיבות, הרגשת  אמפתיה ורצון לקחת חלק במיזם העסקי.

את סוג האוכל יש להתאים לאופי של האירוע העסקי. לאירוע עסקי הנערך בשעות הבוקר יתאים תפריט אחר מאשר לאירוע הנערך בשעות הערב.  בשעות הבוקר המשתתפים אינם רעבים, ולכן כדאי להציע להם מאכלים קלים כמו כריכונים, סלטים, פשטידות, מאפים ועוד. לאירוע הנערך בשעות הצהריים או הערב האורחים מגיעים רעבים והם ייהנו לשבוע מקייטרינג בשר עשיר שיגיש להם אוכל משביע כמו סוגי בשרים בליווי תוספות מעניינות ועוד.

פינגר פוד הוא טרנד לוהט לאירועים עסקיים. פינגר פוד זהו אוכל בגודל של אצבע המונח על מגשים מעוצבים ושובי עין. אפשר לבחור סוגי מאכלים שונים, נתחי בשר קטנים, דגים, כריכים, פשטידות, סושי ועוד. כאשר האורחים יושבים על יד השולחן, אפשר להניח במרכז השולחן מספר מגשים מעוצבים וכל אורח יבחר את סוג האוכל שהוא אוהב, כאשר האירוע מתקיים בעמידה, יוכלו האורחים לקחת את האוכל בידיים ולאכול בעמידה, תוך כדי שיחה מעניינת, ולעתים גם אפקטיבית, עם עמיתים לעבודה, אנשי עסקים בתחומים נושקים ועוד.

אירועים עסקיים הם אירועים מעוצבים. אנו בחברת "נויה פוד" נדע לעצב את השולחנות, את המזנונים ואת המנות כך שאלו יבלטו גם מרחוק. האורחים באירוע  שלכם ייהנו פעמיים, פעם אחת העין לא תשבע מלראות ובפעם השנייה החייך ייהנה מהאכילה.

באירועים עסקיים כדאי לבחור קייטרינג כשר. בכל אירוע יהיו תמיד מספר אורחים המקפידים על כללי הכשרות ואף פעם לא תוכלו לדעת אם בעל העסק שלכבודו אתם עורכים את האירוע הוא שומר כשרות או לא. אם תגישו קייטרינג ללא תעודת כשרות והאורחים החשובים שלכם לא יוכלו לאכול וליהנות ממנו, האירוע ייכשל ואתם לא תשיגו את המטרה שבגללה הפקתם את האירוע.

צוות העובדים בחברת הקייטרינג "נויה פוד" צבר ניסיון רב בתחום האירועים העסקיים, נדע להתאים כל תפריט ומתכון לאופי האירוע ונצליח לתרום להצלחתו.

 

אולי יעניין אותך:

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

קייטרינג לאירועים עיסקיים

קייטרינג לאירועים עיסקיים – קייטרינג גורמה

אירועי חברה הם מרכיב מכריע בכל חברה ואילו הזמנת קייטרינג לאירועים עיסקיים יכול להשפיע רבות על טיב האירוע. כדי שהאירוע יתנהל כשורה וכדי שהאורחים יתרשמו לטובה מהעסק, יש חשיבות מכרעת לשירותי קייטרינג מעולים. את השירותים הללו תוכלו לקבל על ידי צוות מקצועי וחברה בעלת ניסיון נדרש בתחום. במקרים בהם אתם מתכננים אירועים עסקיים אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר בחברת נויה פוד.

שיפור חווית האורחים עם קייטרינג לאירועים עיסקיים

באירוע חברה, שירותים איכותיים של קייטרינג לאירועים עיסקיים יכולים לשפר משמעותית את חווית המשתתפים. לסוג של האוכל והמשקאות המוגשים באירוע יכולה להיות השפעה גדולה על איך אנשים מרגישים ואיך מתנהל שאר האירוע. אספקת מזון ומשקאות מעולים תבטיח שהאורחים שלכם יהיו מרוצים ויצאו עם רושם חיובי מהעסק שלכם.

שביעות הרצון של המשתתפים באירוע חברה עשויה להיות מושפעת ישירות מרמת האיכות של המזון והמשקאות המסופקים. תפריט מחושב בקפידה המציע מגוון אפשרויות כדי להתאים לדרישות וטעמים תזונתיים שונים יסייע להבטיח שהאוכל והמשקאות המוגשים יספקו את כולם. הערות חיוביות ושביעות רצון גבוהה יותר של המשתתפים עשויים לנבוע מכך, ולשפר את מעמדו של העסק.

ייצוג המותג של החברה

המוניטין והמסירות של החברה למצוינות עשויים לבוא לידי ביטוי בעזרת הזמנת קייטרינג לאירועים עיסקיים. על ידי הגשת אוכל ומשקאות מובחרים, העסק יכול להראות את תשומת הלב שלו למצוינות ולהעניק ללקוחותיו את החוויה הטובה ביותר שאפשר. תדמית המותג והמוניטין של החברה עשויים להפיק מכך תועלת.

במפגשים עסקיים, שירותי קייטרינג לאירועים עיסקיים יכולים לשפר את סיכויי החברה להשיג את המטרות שלה. הצעת אוכל מענג ומושך חזותית מעודד אנשים להישאר זמן רב יותר באירוע וליצור אינטראקציות מרובות יותר אחד עם השני. המשתתפים עשויים ליצור חברויות חדשות ולחזק חברויות קיימות, מה שעשוי להיות יתרון לקידום ולפעילות השותפת של העסקת שלכם.

שירותי קייטרינג מעולים נחוצים כדי להבטיח את הצלחת האירוע. שירותי קייטרינג טובים עשויים לעשות את כל ההבדל בהצלחתו של אירוע על ידי הצעת אוכל איכותי, שיפור תדמית החברה, ושיפור היחסים בין העובדים. להזמנת קייטרינג מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, צרו קשר עם נויה פוד.

דילוג לתוכן