חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

4 היתרונות הגדולים של סושי כשר

גלילי הסושי אהובים מאד בישראל והיתרון הגדול של מאכל זה על כל גווניו הוא שהוא כשר, כיוון שאין עבורו צורך בכשרות ייחודית וזאת בהתאם למרכיביו.

עובדה זו פתחה את אופציית הסושי גם בפני קהלים אחרים וצברה פופולריות רבה עוד יותר. רוב המסעדות וחברות הקייטרינג מכינות סושי כשר וטעים מאד.


להזמנת מגשי סושי כשר חייגו עכשיו: 072-2119587


הרכבה של סושי

הסושי על סוגיו השונים, מורכב מכמה פריטים בסיסיים:

  • אורז מיוחד ועגול, שמיועד להכנת סושי כשר שמבושל כיאות והוא בעל מראה ומרקם דביק.
  • ירקות חתוכים כמו מקלות דקיקים, ברוב המקרים מדובר בגזר, אבוקדו, צנון יפני.
  • חביתה שמכינים אותה בדרך המקובלת במטבח היפני.
  • דגים מתוך ההיצע הקיים כמו סלמון, פלמידה אדומה או לבנה, אינטיאס, לוקוס או דניס.
  • אצות נורי איכותיות

הכנה של סושי

שיטת ההכנה של סושי כשר המגיע במשלוחים כוללת את סוגי הרולים הרצויים בהתאם לטעמם של הסועדים.

אפשר לראות על המגשים רולים צבעוניים של מאקי/ הוסו מאקי, פוטומאקי, ניגרי, קונוסים, ועטיפה הפוכה שבו האצות אינן עוטפות אלא ממוקמות בתוך הרול.

כל סועד נהנה לטבול את הגלילים ברטבים האהובים עליו, סויה או וואסאבי חריף.

סושי באירועים

במסגרת קבלת ההחלטות על התפריט לאורחים בכל אירוע, השף מציע כמה אופציות למאכלים שונים שיוגשו בדוכני המזון. ברוב המקרים אחת ההצעות שזוכה להד חיובי כבר בתחילת הדרך, היא ההצעה של סושי. הן השף והן המארחים מודעים לעובדה שהאוכל היפני הוא מוצלח ואהוב ולכן בהתאם למספר האורחים שהוזמנו, מוגשים מגשים ענקיים עמוסי סושי כשר. רוב האורחים מכירים את הנראות של הרולים ואת ההבדלים ביניהם ולכן הם מושיטים יד ולוקחים את האופציה המועדפת עליהם.

כאשר מדובר באירועים רבי משתתפים, מגש אחד אינו מספיק וכשהכמות בו פוחתת באופן משמעותי מגיע מהמטבח מגש נוסף עמוס רולים.

כשרות של חברת הקייטרינג

מכיוון שמרכיבי הסושי הם מוצרים נורמטיביים כמו ירקות טריים, אצות בטיב מעולה, אורז ודגים שאינם מצריכים כשרות מיוחדת, כל ההיצע של הרולים הם סושי כשר ולכן אפשר להגיש אותם באירועים ולשלוח אותם במשלוחי קייטרינג לבתיהם של הלקוחות.


אולי יעניין אותך לקרוא 3 דרכים לבחירת דוכן מזון לאירועים


משלוחים של סושי

המסעדות וחברות הקייטרינג המובילות מבצעות בכל יום כמויות גדולות מאד של משלוחי סושי. לקוחות רבים מעדיפים להזמין מאכל מוכר ואהוב כמו סושי כשר ממקומות שכבר ניסו וטעמו את הייחודיות שלהם והחליטו שזהו טעם משובח ועשייה מקצועית.

המשלוחים שמוזמנים הם ללקוחות מגוונים, בני משפחה שמעוניינים בארוחת ערב קלילה וטעימה, חבורה של חברים שנפגשים ומעוניינים במאכלים טעימים, בימי הולדת המארחים מזמינים כמה מגשי סושי וזוכים להתלהבות עצומה מצד קהל האורחים.

פתרון זה הוא נגיש, אינו יקר ומאפשר הנאה מושלמת לכל אחד מהמשתתפים. בהתאם להרכב הקהל מזמינים רולי סושי עם דגים, חלק ללא דגים או אם כולם מעדיפים ללא דגים, מזמינים מנות צמחוניות או לחלופין טבעוניות.

דילוג לתוכן