חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

התכנון המושלם של קייטרינג לבר מצווה בכותל

בר מצווה הוא אירוע משמעותי בחייו של ילד יהודי כיון שהוא מחבר אותו למסורת של אלפי שנים עם טקס ההתבגרות היהודי. ישנן משפחות אשר בוחרות להעצים את החוויה היהודית ולחגוג את בר המצווה בכותל.

אבל איך מארגנים את האירוע ומה חשוב לדעת? והאם אפשר בכלל לתאם הגעת קייטרינג לבר מצווה בכותל המערבי?


להזמנת קייטרינג לבר מצווה בכותל חייגו עכשיו: 072-2119587

לא סתם קיבלנו 5/5 כוכבים – מוזמנים לקרוא את הביקורות על נויה פוד דוכני מזון לאירועים


תכנון האירוע

ישנם כמה נהלים שצריך לדעת בשביל לחגוג בר מצווה בכותל המערבי.

ראשית חשוב לדעת שאי אפשר פשוט להגיע ולחגוג בר מצווה בכותל. כדי לעשות זאת ישנה החובה לתיאום ושריון התאריך והמקום עם הקרן למורשת הכותל המערבי. השירות אינו בתשלום אלא רק תיאום. הקרן למורשת הכותל תשמור עבורכם את המקום וגם תצמיד לכם מדריך מטעמם. שימו לב שישנם מדריכים דוברי מספר שפות כך הקרן למורשת הכותל תצמיד מדריך מטעמה שדובר את השפה של חוגגי האירוע.

אין הגבלה על מספר המשתתפים ומותר לצלם את האירוע. מוסיקה, מיקרופונים ומערכות הגברה אסורות בשימוש כדי לא להפריע לשאר המתפללים או החוגגים באותו זמן. ספר תורה שמשפחה מביאה איתה לחגיגה ואינו מספרי התורה של הקרן חייבי לקבל את אישור הקרן. כמו כן, משפחות שמעוניינות להוסיף לחגיגה סיור מודרך במקום וללמוד על ההיסטוריה שלו מוזמנות לתאם עם הקרן למורשת הכותל המערבי. המשפחה החוגגת רשאית להביא איתה קייטרינג לבר מצווה בכותל, הקרן למורשת הכותל תשמור לה שולחנות בצד ומחייבת כמובן אוכל כשר.

האוכל המתאים לאירוע

אחרי שתיאמנו עם הקרן למורשת את כל פרטי האירוע, ואנחנו יודעים את מספר המוזמנים, אפשר לגשת ולטפל בנושא האוכל. אפילו שמדובר באירוע בחוץ שמחייב אותנו להתחשב בכמה משתנים, בהחלט אפשרי לעשות קייטרינג לבר מצווה בכותל בצורה שתשמח ותשביע את כל האורחים. נויה דוכני מזון לאירועים מספקת את הפתרון הקולינרי המושלם לבר מצווה בכותל בצורת מגשי אירוח.

מגשי האירוח שלנו הם כשרים, עשירים, מגוונים וטעימים. מגשי האירוח הם ללא צורך בחימום או קירור כך שכל מה שנותר לכם לעשות הוא לפתוח את הכיסוי ולהניח אותם על השולחנות עבור האורחים שלכם. זהו פתרון מושלם לתנאים שבכותל שחוסכים לכם זמן יקר וכאבי ראש מיותרים.

האורחים שמגיעים לחגיגה הם מצד אחד הסבתא והסבא ומצד שני החברים לכיתה, לכן קייטרינג לבר מצווה בכותל יהיה מגוון ובשפע כזה שכל אחד מהאורחים ימצא את המאכלים אותם הוא אוהב ויחגוג איתכם בשמחה על בטן מלאה. מגשי האירוח של נויה דוכני מזון לאירועים הם חווייתיים, צבעוניים וטעימים. אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי הגלם הטובים והטריים ביותר כדי לשמור על הסטנדרט הגבוה שלנו. מגשי אירוח פופולריים לדוגמה הם מיני כריכונים וטורטיות, שיפודי סלמון, ברוסקאטות במגוון טעמים, קינוחים ופירות מסוגים שונים ועוד אפשרויות שישמחו כל אורח.

אם אתם מתכננים להגיע לכותל המערבי במסגרת חגיגות הבר מצווה, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לתאם את המגשים המתאימים ביותר עבור האורחים היקרים שלכם.

בחזרה לעמוד הבית

דילוג לתוכן