חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת

 

מזל טוב! הילד הגיע למצוות וזו בהחלט סיבה למסיבה. בניגוד לחגיגות אחרות שנערכות במשך כמה שעות במיקום אחד, את חגיגת הבר מצווה מקיימים לאורך כשבוע בכמה מקומות.

 

החלק הראשון הוא החלק של המסיבה הגדולה עם האורחים, וחלק נוסף הוא החלק המסורתי שמתקיים בבית הכנסת במהלך השבוע והשבת.

 


להזמנת קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת חייגו עכשיו: 072-2119587


 

ההבדל בין החגיגות

המסיבה הגדולה והאירוע בבית הכנסת הם בעלי מאפיינים שונים שכדי ליהנות מהאירוע צריך להבין אותם ולהתייחס אליהם.

בית הכנסת הוא מקום קטן יותר מאולם אירועים. כיוון שמקום זה הוא צפוף יותר, צריך לבחור צורת הגשה מתאימה לכך. הגשה בדוכנים ובישיבה בשולחנות עגולים לרוב תתאים פחות לבית הכנסת והבחירה של קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת תהיה לעיתים רבות בצורה של מגשי אירוח, לרוב חלביים, שיגיעו ישירות אל החגיגה בבית הכנסת או אל בית הלקוח יום לפני.

 

רוב באי בית הכנסת יקפידו על כשרות ולכן חשוב לבחור חברת קייטרינג בעל התעודה המתאימה וזוהי גם עוד סיבה למה רבים יעדיפו לבחור במנות חלביות ולא במנות בשר, כאשר מזמינים קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת.

כאשר האירוע מתקיים בשבת יש צורך לחשוב גם על חימום האוכל במידת הצורך. עבור חימום האוכל יש לדאוג מראש לכמות מספקת של פלטות חימום לשבת, כדי להבטיח שהאוכל יוגש חם.

 

מגשי אירוח לבר מצווה

נויה דוכני מזון לאירועים עורכת כבר שנים רבות אירועי בוקר שונים. במרוצת השנים למדנו שרוב האנשים לא ירצו לאכול על הבוקר מאכלים כבדים. הבנו שהבחירה המוצלחת לאירועי בוקר כמו קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת הם מגשי אירוח קלילים ומגוונים.

 

מגשי האירוח שלנו הם כשרים, מעוצבים ומוכנים להגשה. כל מה שנשאר לכם הוא לסדר אותם על השולחנות בבית הכנסת. בלי כאב ראש ובלי בזבוז זמן יקר.

חדי העין שבניכם יכולים להבחין בסטנדרט הגבוה, קווי העבודה הנקיים וחומרי הגלם המעולים והטריים עליהם אנחנו מקפידים בכל מגשי האירוח שאנו מכינים.

החוויה שאנחנו מציעים כוללת מבחר מגשי אירוח צבעוניים, טעימים ויצירתיים כמו פלטת קאנאפסים מגוונת ועשירה, מיני כריכונים, שיפודי סלמון, ברוסקטות במגוון טעמים, מיני טורטיות, סלסילת פירות, שיפודי פירות, קינוחים ועוד.

 

תכנון האירוע של בר מצווה

חשוב לזכור שבאי האירוע הן בגילאים שונים ועם העדפות מזון שונות. אנחנו רוצים לבחור קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת שיתאים לכולם ויספק לכולם בטן מלאה וחוויה טובה. כמו שראיתם נויה דוכני מזון לאירועים מספקת מגוון עשיר של מגשי אירוח כך שאפשר למצוא ולשלב מגשי אירוח שיערבו לחיכו של כל אורח.

 

כמו כן חשוב לזכור שאף על פי שההורים ועמלים קשות על האירוע ומשקיעים מזמנם וכספם עבור הצלחתו, זהו אירוע של חתן בר המצווה וחשוב לערב אותו בתכנון, בהכנות ובבחירות השונות כדי שהוא, חבריו ובני גילו ייהנו גם כן מהאירוע.

 

נשמח לעמוד לרשותכם, אנא השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 


אולי יעניין אותך להזמין דוכני מזון לבר מצווה

 

שאלות נפוצות קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת:

האם עדיין חוגגים בר מצווה בבתי כנסת?

כן, עדיין קיימים חגיגות בר מצווה בבתי כנסת.

האם כדאי לחגוג בר מצווה בבית כנסת או באולם מושכר?

זה תלוי בהעדפת המשפחה והיתרונות הרגשיים של האירוע. בר מצווה בבית כנסת נותן לאירוע סוג של קדושה וסימבוליות ואולם מושכר מאפשר מחוץ לכנסת אספקה נוספת כמו תאורה, שמע, ועוד.

האם ניתן לקבל מגוון תפריטים לבחירה בקייטרינג לבר מצווה בבית כנסת?

כן. ישנם מגוון רחב של תפריטים לבחירה, כולל ארוחת בוקר וארוחת צהריים ברמה גבוהה.

 

דילוג לתוכן