חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

קייטרינג לאירוע

חוגגים אירוע? מזל טוב ובשעה טוב וכל הברכות הנלוות שרק אפשר לאחל. בתור בעלי השמחה אתם בטח עסוקים עד מעל הראש בארגונים- אם חשבתם שזו רשימה קצרה ואתם סוגרים את זה צ'יק צ'ק, די מהר תגלו שלהפיק אירוע קטן או גדול זו עבודה לא פשוטה ובטח לא קלה. עצה שלנו? מה שאתם יכולים להוציא החוצה במחיר שמשתלם- עשו זאת! לדוגמא- קייטרינג לאירוע. אין צורך לבשל בעצמכם בטח ובטח אם מדובר באירוע גדול ולא אירוע משפחתי קטן (שגם עבורו אפשר להזמין קייטרינג אגב…) .


להזמנת קייטרינג לאירוע חייגו עכשיו: 072-2119587


לפניכם חמש סיבות ממש טובות שאספנו במיוחד עבורכם למה להזמין קייטרינג לאירוע:

  1. כדי שלא תצטרכו לבשל. לבשל לאירוע זה הרבה יותר מסובך מלבשל לארוחה משפחתית. מבחינת חישוב כמויות, כלים, מצרכים וכדומה. אז למה שתבשלו? פשוט תזמינו קייטרינג.
  2. כדי שיהיה לכם מבחר. יכול להיות שאתם אוהבים אוכל מסוים או שהאורחים שלכם אוהבים אוכל מסוים אבל לאו דווקא יודעים להכין אותו. במקום שתתחילו להתעסק עם מתכונים וספרי בישול ואתרי אינטרנט למיניהם שמראים איך לבשל מנות שלב אחר שלב ולכו תדעו איך יצא לכם- עדיף כבר להזמין מבחר מנות ומגוון בישולים מחברות קייטרינג שיודעות לספק את הסחורה בצורה הטובה (והטעימה) ביותר.
  3. בשביל לחסוך- גם זמן וגם כסף. נכון, אתם בטח תוהים איך בדיוק לחסוך כסף אם אתם בעצם משלמים על הקייטרינג אבל האמת היא שקייטרינג לאירוע יודע בדיוק איפה להוציא ואיפה לחסוך. איפה לקנות את הסחורה, איך לצמצם בהוצאות וכמה לרכוש בדיוק בכדי שיספיק למספר המנות- מה שהאדם הפרטי לא תמיד יודע לעשות ובסופו של דבר תמצאו את עצמכם קונים חומרי גלם בכמויות גדולות מדי ועלויות גבוהות מדי. וגם כמובן החיסכון בזמן! ברגע שאתם לא צריכים לערוך רשימות, קניות, הכנות, בישולים אפייה והתארגנות לאירוע- אתם חוסכים לכם זמן להתעסק באירוע ולא בבישולים- כבר משימה שיורדת מכם!
  4. שירות- קייטרינג לאירוע הוא לא רק הבישול והאפייה של האוכל- הוא ההגשה, הנראות, והרי "העין אוכלת קודם" ולכן איך שהאוכל מוגש לא פחות חשוב מכמה שהוא טעים. אנחנו קודם כל בוחרים את המנה לפי איך שהיא נראית לנו בעין ורק אז אנחנו מוכנים לטעום אותה ולכן חשוב חברת קייטרינג שתדע גם להגיש את המנות בצורה מעוצבת לערוך את הכלים ולהגיש את האוכל בצורה מפתה ולא רק טעימה.
  5. חוסך בבלגן- אתם לא צריכים לערוך לא צריכים להגיש והכי חשוב- לא צריכים לפנות! אין שטיפת כלים אין פינוי שולחנות בקיצור ולעניין- אין בלגן.

 

אז לפני האירוע הבא חשבו פעמיים והזמינו מחברת קייטרינג לאירוע.

דילוג לתוכן