חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

שפע של אפשרויות כיבוד עבור פיקניקים

פיקניק היא ארוחה הנאכלת בחיק הטבע או בפארק ציבורי. מקור המילה "פיקניק" הוא בשפה בצרפתית. לאחר המהפכה הצרפתית נפתחו לציבור הצרפתי הפארקים המלכותיים אשר הכניסה הייתה אסורה לפשוטי העם. הבילוי בפארקים כלל ארוחות שהתפתחו לאירוע הפיקניק המוכר בימינו.


להזמנת כיבוד פיקניקים חייגו עכשיו: 072-2119587

לא סתם קיבלנו דירוג של 5/5 כוכבים – מוזמנים לקרוא את הביקורות על נויה פוד


תרבות הפיקניקים בישראל

עם ישראל אוהב פיקניקים, בסתיו ובאביב מרבים הישראלים לצאת לפיקניקים ויום הפיקניק הלאומי הוא יום העצמאות. פיקניק ישראלי הוא פיקניק שבו הארוחה בנויה על בשרים על האש, את הסלטים מביאים מוכנים בצידניות מהבית, ואת הבשר מכינים על מנגל במתחם הפיקניק. בלא מעט פארקים המיועדים לפיקניקים ממוקמים מנגלים כך שאין צורך להביא מנגלים מהבית.

בעקבות הקורונה, הסגרים וסגירת המסעדות החל הטרנד הכי חם של סלי הפיקניק. התופעה החלה כאשר מסעדן שנאלץ לסגור את המסעדה או טבח שהוצא לחל"ת ניסו לחשוב מחוץ לקופסה, והבינו שהקופסה היא מה שהם צריכים – מארזים עד בית הלקוח שיעזרו להם לעבור את התקופה. שיווקו המון סוגי מארזים, מארזי מאפים, מארזי אוכל ביתי, מארזי חלות להכנה עצמית, מארזי בראנץ' ועוד. מכאן הדרך לסלי הפיקניק מלאי כל טוב הייתה קצרה. הצמא לצאת מהבית הפך את סלי הפיקניק ללהיט והיום כל קונדיטוריה, מסעדה, מאפייה או חברת קייטרינג מציעים מארז פיקניק.

 

שמות מארזי פיקניק 

כדי לעמוד בתחרות השוק ולמשוך יותר ויותר לקוחות, חברות הקייטרינג, המסעדות, המעדניות וכל מי שמשווק מארזי/סלי פיקניקים נותנים למארזים השונים שמות המותאמים לאירועים שונים בחיים. מארז יום נישואין, מארז וולנטיין, מארז יום הולדת, מארז ראש השנה, מארז הצעת נישואין וכל שם העולה על הדמיון.

התאמת מארזי הפיקניק לקהל היעד

קהל היעד של מארזי פיקניקים הוא רחב ומגוון, נכון לומר שרוב תושבי ישראל נוהגים לצאת לפיקניקים. ועל כן חשובה ההתאמה של מארזי הפיקניקים למגזרים השונים.

למגזר הדתי כותרתם של מארזי הפיקניקים המיועדים למגזר הדתי תמיד תכלול את המילה "כשר". רמת הכשרות של המגזר הדתי דורשת מעבר למובן מאליו, שלא יהיו חלב ובשר באותו מארז, שכל מוצר בסל יכלול תווית כשרות מאושרת ומקובלת.

למגזר החילוני – האפשרויות להרכבת מארזי פיקניקים למגזר החילוני הן רחבות ביותר, השמיים הם הגבול, אך כל חברה שמשווקת מארזי פיקניק ורוצה לשווק לכלל האוכלוסייה שואפת לתעודת כשרות, שמצמצמת מעט את האפשרויות.

עיצוב מארזי הפיקניק 

הקלאסיקה של מארז פיקניק הוא סל הקש המוכר והידוע בשילוב מפה משובצת. החיסרון של סל הפיקניק שהוא מתאים לפיקניק לזוג, למספר גדול יותר של אנשים הסל אינו מתאים ומשווק באריזות שונות כמו, ארגז עץ, צידנית מעוצבת, אריזת קרטון שמעוצבת על פי האירוע. ישנן חברות שמשווקות את המארזים גם בסל פלסטיק נוסטלגי, שבימים עברו שימש כל משפחה כסל קניות במכולת או בשוק.

קראו עוד על דוכני מזון לאירועים

דילוג לתוכן