חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

הזמנת סושי מקייטרינג המתמחה בסושי

אחת האהבות הגדולות של הישראלים היא לאכול גלילי סושי. רבים מהם מכירים את כל הסוגים של הקומבינציות ויודעים מהם הטעמים האהובים עליהם מתוך האופציות הללו ומזמינים רק אותם.

היתרונות של מגשי הסושי

הזמנה של מגשי סושי היא אחת האופציות הטובות ביותר של אוכל לאירוח מכיוון שרוב החברים ובני המשפחה אוהבים מאד סושי. מעבר לכך אפשר לבחור את הסוגים הרצויים בלבד וזו אופציה נפלאה שאפשר לשלב בה גם מאכלים גם לאוהבי הדגים וגם לצמחוניים.

פעמים רבות כשנפגשים אורחים או חברים, כל אחד רוצה מזון אחר, אך כשמדובר בסושי אין בעיה כי אפשר להזמין מגש גדול לכולם אשר כולל רולים שונים ומקצתם יהיו ללא דגים כלל.


להזמנת מגשי סושי מקצועי חייגו עכשיו: 072-2119587


בחירה של קייטרינג לסושי

העדיפות היא להזמין מגש סושי אצל קייטרינג המתמחה בכך. יש לכך כמה סיבות, הראשונה היא שכאשר מזמינים הזמנת סושי נהנים מצוות מקצועי אשר מיומן בהכנת מאכל זה ומבצע את המשימה במלוא האחריות ובדיוק כפי שצריך. סיבה נוספת היא שלאור הניסיון הרב שלהם הם בוחנים היטב את הדגים שמתקבלים למטבח שלהם, כדי לוודא שמדובר בדגים איכותיים וטריים. כך הם נוהגים גם בנושא של ביצים טריות, ירקות טריים שבהם משתמשים בהכנת הסושי כמו גזר, אבוקדו, בטטה, צנון לבן ועוד.

הזמנת סושי

אפשר לבצע משלוח סושי למפגש של חברים בכל יום בשבוע, כשסטודנטים לומדים יחד, כשיש מסיבה לכבוד יום הולדת, באירוע פרטי או עסקי ובכל אופציה אחרת. ברוב המקרים התכולה של המגשים הענקיים מתחסלת תוך פרק זמן קצר והקהל כולו שבע ומרוצה מהאוכל המשובח.

בדוכני אוכל באירועים רבים מוצעים מגשים ובהם שפע של רולים צבעוניים של סושי. אורחים רבים שרואים זאת עומדים ליד הדוכן הספציפי ונהנים לאכול את הגלילים בזה אחר זה. התכולה של המגשים האלה מתרוקנת במהירות שיא ועובדי חברת הקייטרינג שמכירים את ההתרחשות הזו כיוון שזה קורה בכל יום באירועים השונים, מכינים מבעוד מועד מגש נוסף ומעבירים אותו לדוכן האוכל לשמחתם הרבה של כל הסובבים.

סוגי סושי בהזמנת סושי

ברוב המקרים הלקוחות מזמינים מגש גדול הכולל קומבינציה של סוגים רבים של סושי. לחלופין אם יש טעמים מסוימים שהחברים מבקשים, מזמינים אותם כמו ניגירי של סלמון, טמאגו, אבוקדו או טונה. או צמחוני עם בטטה, או אבוקדו. רבים מעוניינים גם ברולים אשר עטופים בחביתה או באצה.

עם הזמן כל אחד מאוהבי הסושי מתביית על הסוגים שאהובים עליו ביותר וכך אפשר לדעת איזו הזמנת סושי לבצע.

הדבר החשוב ביותר הוא לבצע הזמנה אצל חברת קייטרינג מצוינת ומנוסה אשר עובדיה מכינים בכל יום ובמומחיות רבה רולים של סושי. כך שאפשר לסמוך על המקצועיות שלכם בבחירת חומרי הגלם ובמיומנות שלהם בהכנת אורז מצוין, חיתוך נכון של הירקות והדגים והכנת הביצה בדיוק על פי המודל היפני.

דילוג לתוכן