חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

6 טיפים והמלצות טובות על סוגי קייטרינג על האש

קייטרינג בשרי במרכז

קייטרינג בשרי במרכז

טיפים והמלצות על סוגי קייטרינג על האש

אם כבר מאסתם בכל סוגי הקייטרינג הרגילים והשגרתיים, אם אתם חולמים על אירוע שישאיר טעם של עוד בפי האורחים ואם חשוב לכם מאוד שהאירוע שלכם יצליח, קייטרינג על האש מתאים לכם!

אנו בחברת הקייטרינג "נויה פוד" צברנו ניסיון רב בתחום, אני משתמשים בנתחי בשר יוקרתיים וטריים ומיומנים בצלייה של כל סוג של בשר על האש.

רוצים לנסות, צרו קשר ובואו לטעימות, אתם לא תרצו להפסיק לאכול!

 

6 טיפים והמלצות טובות על סוגי קייטרינג על האש

  1. כאשר אתם בוחרים חברה המציעה לכם קייטרינג על האש אל תהססו לבקש המלצות על אודות החברה לפני שאתם בוחרים בה וחותמים אתה הסכם עבודה. בקשו מהחברה רשימה של לקוחות מרוצים, אל תתעצלו, צלצלו אל הלקוחות ובקשו מהם המלצות. אם תשמעו היסוס קל בקולם או אם הם ינסו להתחמק, אל תבחרו בחברה הזו.
  2. אנו בקייטרינג "נויה פוד" ערכנו כבר עשרות אירועים עם קייטרינג על האש, נשמח לתת לכם רשימת לקוחות מרוצים שלא יהססו להמליץ עלינו.
  3. כאשר אתם בוחרים קייטרינג על האש בדקו האם חברת הקייטרינג מציעה ניהול כולל של האירוע. האם מחיר הקייטרינג כולל את השימוש במתקני הצלייה, כולל מתקני השווארמה המיוחדים אשר מסתובבים על ציר מושכים את העין ומפתים את בלוטות הרוק, האם המחיר כולל את כלי ההגשה, את צוות העובדים ועוד. בררו האם המחיר כולל גם את פירוק המתקנים והניקיון שלהם בסיום האירוע, את פינוי המתקנים מהמקום ועוד.
  4. הרבה מאוד אנשים מקפידים על כללי הכשרות, במיוחד בעת אכילת אוכל בשרי. כדאי לדעת כי יש רמות שונות של כשרות, יש תעודת כשרות הניתנת על ידי הרבנות המקומית ומציעה רמת כשרות בסיסית ויש תעודת כשרות מהדרין הניתנת בדרך כלל על ידי גופי כשרות פרטיים הגובים תשלום מיוחד עבור שירותיהם. את רמת הכשרות כדאי להתאים לאופי האורחים.
  5. קייטרינג על האש מציע סוגים שונים של נתחי בשר המיועדים לצלייה. עבור האורחים המבוגרים לא מומלץ לחסוך, חשוב לבחור שנתחי בשר איכותיים ומשובחים המתאימים לצלייה על האש, לילדים מתאים להגיש, נקניקיות על האש, המבורגרים ועוד. אלו סוגי בשר שילדים אוהבים, הם טעימים וגם זולים יותר.
  6. לא כל חברת קייטרינג המציע קייטרינג בשרי יודעת להכין בשר על אש. הכנת הבשר על האש כרוכה בלוגיסטיקה וארגון מיוחדים שצריך ללמוד ולהתמקצע בה. אם אתם מעוניינים להגיש לאורחים בשר על האש, בחרו חברה המתמחה בתחום זה.

כתבות נוספות:

דוכני מזון לאירועים

קייטרינג לאירועים עסקיים

דילוג לתוכן