חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

6 הנאות יוצאות דופן עם מנגליסט פרטי

מתחשק לכם ערב של כל החבר'ה מהתיכון, מהצבא, מזמינים את כל המשפחה אליכם לצוהריים? הכי פשוט, נוח ומתאים לרוב האורחים זה מנגל. בשר על האש, ברביקיו. אבל על מי תפילו את המשימה המייגעת של עמידה ליד המנגל?


להזמנת מנגליסט מקצועי פרטי חייגו עכשיו: 072-2119587


תמיד מתאים

נדמה כי בשר צלוי על אש הוא מזון שחוצה גבולות, ארצות, תרבויות. בארצות הברית הוא יקרא ברביקיו, בדרום אמריקה אסאדו ואצלינו הוא ידוע בשם מנגל, או "על האש". אירוע שכזה תמיד מתאים לרוב האורחים וגם לצמחונים שבהם אפשר לדאוג למנות של ירקות צלויים על האש, הילדים אוהבים את המנות הפשוטות והשיח סביב איכותו של הסטייק הוא נושא השיחה המרכזי.

מי ימנגל

משימת הצלייה על האש תמיד שנויה במחלוקת. לכל אחד יש את הדרך שלו אבל האמת היא שאף אחד לא אוהב לעמוד ליד עשן המנגל, רחוק מהווי האירוע, מהשיחות והאוכל. בדרך כלל תפקיד זה ייפול על המארח, או על אחד ממקורביו שמוכן להתנדב למשימה. אפשרות נוספת היא להזמין מנגליסט פרטי שיפתור את הדילמה וינהל את המנגל באופן מקצועי

האם זה הרבה יותר יקר

את ההתקשרות עם המנגליסט הפרטי כדאי לעשות לפני רכישת הבשרים. המנגליסט יידע לעזור לכם בהמלצות על כמויות, סוגי הבשר ואיכותו ויוכל אפילו לעזור לכם עם הרכישה. מתוקף היותו מנגליסט מקצועי הוא מקושר לספקי בשר ובאפשרותו לרכוש את הבשרים שתרצו במחירים מוזלים ובאיכות מובחרת.

מה עושה מנגליסט פרטי

בהתאם לתפריט שתסכמו עם המנגליסט ולאחר שירכוש עבורכם את הבשרים, הוא ינקה אותם, ידאג למשרים ומרינדות מתאימים, יטפל בבשר עוד טרם האירוע. הוא יגיע לפני האורחים ויתחיל בצלית הבשר כך שהאורחים יגיעו כשכבר ריח הבשרים באוויר וטעימות ראשונות לרשותם. במהלך האירוע המנגליסט ידאג להוציא בסדר הגיוני את מנות הבשר, ידאג לצליית הבשר בהתאם לבקשת האורחים ושביעות רצונם ובסיום האירוע ידאג גם לניקיון של המנגל והאזור בו הייתה כל ההמולה.

בשביל מה צריך מנגליסט פרטי

המנגליסט משחרר אתכם ליהנות מהאירוע שלכם. הוא ידאג לקניות של הבשר, להכנות מראש, הוא יפתיע את האורחים בבשרים מושלמים בדרגת צלייה מדויקת, ידאג לבשרים שמתאימים לכל האורחים וינקה אחריו, אתם תהיו פנויים לשוחח עם האורחים, ליהנות מהארוחה יחד עם האורחים, לא תצטרכו לעשות קניות ולסיום גם לא תצטרכו לדאוג לניקיון המנגל שזאת כידוע משימה לא פשוטה ולא נחמדה.

מה נשאר לעשות?

אם אתם נהנים מאירוח אז אל דאגה, עדיין נשארו לכם משימות. אתם תצטרכו לדאוג לשתייה קלה, אלכוהול, סלטים ומנות ראשונות ולסיום קינוח. אל תשכחו גם לדאוג למנגליסט מדי פעם. להביא לו שתיה, לעזור לו להעביר את האוכל המוכן לאורחים והכי חשוב, אתם תקבלו את כל המחמאות על הבחירה המצוינת במנגליסט פרטי ואת השבחים על ערב נפלא שידברו עליו עוד הרבה.


עוד על ערב בשר מקצועי

דילוג לתוכן