חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

5 מטעמים משובחים של שף בשרים פרטי

נראה כי כולם מתמחים בבישול והפכו לאניני טעם. תוכניות הבישול הרבות הביאו לידיעתו של הציבור שיטות בישול חדשות, מוצרים חדשים ומנות יצירתיות ומרגשות שכולם רוצים להכין ולטעום בבית. בעזרת שף בשרים פרטי מתאפשרת החוויה ואתם יכולים להזמין את האורחים שלכם ליהנות מאירוע מושלם.


להזמנת שף בשרים פרטי בבית חייגו עכשיו: 072-2119587


בשר זה מרגש

אם שמות חדשים כמו פיקניה, בריסקט, טומהוק שמצטרפים לאנטריקוט, טי בון וורד הצלע מרגשים אתכם וגורמים לבלוטות הטעם שלכם לעבוד, סימן שאתם מבינים בבשר ומעריכים אוכל איכותי בטיב מעולה. כדי ליהנות מבשר משובח חשוב לדעת להכין אותו, ליישן ולעשן, להתאים לו את המשרה והמרינדה הנכונים ביותר ולבשל, לצלות או לצרוב אותו בצורה המתאימה לו ביותר ובמידה הנכונה. שיטות בישול חדשות כמו סו-ויד מעניקות לבשר איכותיות, רכות וטעמים חדשים ולא מוכרים לרוב הציבור.

מקצועיות בבשר

להכין בשר זאת מקצועיות ושפים מנוסים עומלים שעות רבות כדי למצוא את הטעמים המשובחים ביותר. שף בשרים פרטי שיגיע לבשל בביתכם ירכוש את הבשרים מספקים שהוא מכיר וסומך על איכות הבשר שלהם, הוא ירכך אותו ויכין אותו מראש בהתאם להזמנה ובערב האירוע יצלה אותו מולכם תוך כדי הסברים מקצועיים על הנתחים השונים ושיטות הבישול השונות המתאימות לכל אחד מהנתחים על פי התכונות המאפיינות אותו.

חוויה של בשר

שף בשרים פרטי יעניק ערב מיוחד לאורחים שלכם וכל סיבה לחגיגה היא סיבה טובה. לאחר תיאום ציפיות ובחירת התפריט, צפוי לכם ערב מרגש של חגיגת בשרים. השף יגיע לביתכם עם עוזר והערב יפתח עם מנות ראשונות כמו קבבים שיוכנו במיוחד עבורכם, עראייס וסלטים מרעננים, גולת הכותרת של הערב הם הבשרים שיוגשו לפי בחירתכם ויוכנו על גריל מול האורחים. נתחים מפוארים ועשירים על שיפודים גדולים ינוסרו מול האורחים שיוכלו להתרשם מרכות הבשר עוד לפני שטעמו אותו. השף יגיע עם ציוד מתאים ובסיומו של הערב אף ינקה את האזור. לסיום ידאג השף לקינוחים לפי תפריט שסוכם מראש עם המארחים.

בשר לכל האורחים

כל אירוע שתרצו לחגוג מתאים לחגיגת בשרים ולהזמנת שף בשרים פרטי שינצח עליה. אירועים משפחתיים, ערבי חברה, מסיבות רווקות ועוד. השף יוכל להתאים את כמויות המזון הדרושות לכם, את סגנון הבשר כי בשרים שמתאימים לחבר'ה מהמילואים יתאימו פחות למסיבת בת מצווה, ואת אופי האירוע. חשוב לעדכן את השף על צרכים מיוחדים כמו רגישויות למזון, כשרות נדרשת ועוד. לאורחים שלכם מצפה חוויה מסעירה, ומרגשת של טעמים, ריחות ואנינות טעם.

עלויות של הכנת ערב בשרים

בהתאם לתפריט שתרכיבו עם השף, הוא יוכל לרכוש עבורכם את הבשרים בעלויות משתלמות, אומנם עלות שף בשרים פרטי עלולה להיות מעט יקרה יותר מאירוע שבו תבשלו בעצמכם, אך בחישוב כולל של הקניות, זמן הבישולים, הניקיונות והזמן שתבזבזו ולא תיהנו מהאירוע שלכם, זוהי עלות בהחלט משתלמת שתשאיר לאורחים שלכם חוויה ואתם תיהנו מהערב ומהמחמאות שיבואו בעקבותיו.


קראו עוד על ערב בשרים בבית

דילוג לתוכן