חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

5 דברים שאתם צריכים לדעת על תעודת כשרות

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי ברוב האירועים הנערכים בישראל מגישים אוכל כשר. החברה בישראל היא חברה מעורבת, חלק מאזרחי המדינה מקפידים על שמירת המצוות, חלק לא מקפידים, אך גם רבים שאינם מקפידים על שמירה של תרי"ג מצוות מקפידים על אכילת מאכלים כשרים.

אם אתם רוצים שכל האורחים שלכם ייהנו מהאירוע, אם אתם לא מעוניינים שבין האורחים יהיו חלק שלא יוכלו ליהנות מהאוכל וילכו הביתה רעבים ומאוכזבים, כדאי לכם להזמין קייטרינג כשר.

אנו ב"נויה פוד" מציעים קייטרינג כשר, עשיר בטעמים ובנות מקוריות ומשובחות, טעם האוכל ואיכות מוצרי הגלם לא פחותים מכל קייטרינג אחר שאינו נושא תעודת כשרות.

קייטרינג כשר – 5 דברים שאתם צריכים לדעת על תעודת הכשרות

קייטרינג כשר – 5 דברים שאתם צריכים לדעת על תעודת הכשרות

קייטרינג כשר – 5 דברים שאתם צריכים לדעת על תעודת הכשרות

תעודת הכשרות הבסיסית היא תעודה המוענקת לבעל הקייטרינג על ידי הרבנות המקומית באזור שבו הקייטרינג שלו נמצא. הרבנות המקומית שולחת משגיחים מטעמה העוקבים אחרי בחירת חומרי הגלם, אחרי אופן הבישול, ההגשה ועוד. אחוז גבוה מאזרחי המדינה סומך על רמת הכשרות של הרבנות המקומית.

קייטרינג כשר העומד תחת השגחה של הרבנות המקומית אינו קייטרינג יקר יותר. לעתים ייתכנו הבדלים במחיר בשל דרישות הכשרות, אך הבדלים אלו אינם משמעותיים.

לצד הרבנות המקומית פועלים גופי כשרות פרטיים המעניקים תעודות כשרות ברמת כשרות מהדרין. המשגיחים המעניקים את התעודה מקפידים על פרמטרים הלכתיים גבוהים במיוחד, פרמטרים שרק אחוז קטן מהאוכלוסייה מקפיד עליהם. משגיחי הכשרות למהדרין מקפידים כי חומרי הגלם ומוצרי החלב לא יכילו מרכיבים שעליהן יש חילוקי דעות בין הפוסקים ההלכתיים כמו למשל חלב עכו"ם, מוצרי ג'לטין ועוד. גם הירקות המשמשים את בעלי הקייטרינג הנושאים תעודת כשרות למהדרין הן ירקות שגודלו במקומות מיוחדים ובשיטות מיוחדות ואין בהם חשש של חרקים ותולעים בירקות הנחשבים למאכלים טרפים.

בין גופי הכשרות הפרטיים המציעים תעודות כשרות יש תחרות רבה, כל גוף כשרות מקפיד על חומרה הלכתית אחרת והם כפופים לפוסקי ההלכה המקובלים בציבור שצורך את תעודת הכשרות שלהם. בין גופי הכשרות הפרטיים המובילים אפשר למנות את בד"ץ ירושלים, את כשרות הרב לנדאו מבני ברק, את חוג חתם סופר ועוד. גם מחירי ההשגחה בין הגופים האלו שונים, ככל שגוף הכשרות נחשב למחמיר יותר, הוא מקובל על ציבור גדול יותר והמחירים שהוא גובה הם בהתאם.

לקייטרינג הכשר יש בונוס נוסף, משגיחי הכשרות מלווים את צוות הקייטרינג בכל שעות הפעילות. נוסף על יתרונות הכשרות, גם רמת היגיינה גבוהה יותר. כאשר צוות העובדים יודע ש"האח הגדול" משגיח עליהם הם מקפידים גם על הכשרות, גם על הניקיון ועל פרמטרים נוספים.

קראו עוד על:

דוכני מזון לאירועים

דוכן המבורגר

דילוג לתוכן