חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

4 סיבות להזמנת גרילמן פרטי

הזמנתם חברים לארוחת בשרים. בין שתקראו לזה מנגל, על האש או ברביקיו, סביר להניח שתסיימו את הערב עם אותו תפריט שמוכר לכם שנים, עייפים, מזיעים ומריחים מעשן. יש דרך לעשות את זה בסטייל וליהנות מהערב, הזמינו גרילמן פרטי.


להזמנת גרילמן פרטי מקצועי חייגו עכשיו: 072-2119587


בסך הכול בשר על האש

כל אחד מאתנו חושב שהוא יודע לעשות מנגל, על האש. לכל אחד יש את השיטה שלו, את התיבול הכי נכון, את הדרך המהירה ביותר להדליק את האש ומתי להוציא את הבשר בדיוק ברגע הנכון. לכולנו יש שעות נפנוף רבות בחגים, בפארקים, אבל יש אנשים שעושים את זה באופן מקצועי.

מה זה גרילמן פרטי

בעוד עבורכם זאת משימה מייגעת לעבוד ליד הגריל, לפספס את השיחות עם החברים, להזיע, להסריח מעשן, לנשנש ולהגיע לשולחן אחרי שכבר כולם סיימו, עבור הגרילמן זאת עבודה. הוא יודע בדיוק איך לצלות את הבשרים לפי הסדר הנכון, איך להוציא את הבשר שיהיה עסיסי וטעים, איך לתבל ומה ההבדל באמת במידות העשייה של הסטייקים.

חזה עוף ונקניקיות

עוד בשלב ההכנות והקניות הגרילמן יוכל לכוון אתכם בדיוק איזה בשר לקנות, באיזה כמויות ויציע לכם מה מתאים לערב שלכם באופן ספציפי. הגרילמן יביא בחשבון את כמות האורחים שלכם, את מספר הילדים ויתאים בהתאם את סוג הבשרים כך שכל האורחים יהיו מרוצים ואם יישארו בשרים, אתם תוכלו ליהנות מהם למחרת ולא תרצו לזרוק אותם.

ההכנות והערב עצמו

אם החלטתם להזמין גרילמן פרטי, תנו לו לערוך עבורכם את הקניות. לגרילמן יש לו אפשרות לקנות את הבשרים בחנויות שמוכרות בשר טרי ואיכותי ובהנחות גדולות יותר מאשר אתם תקבלו, הוא יכין את הבשר עוד לפני הצלייה, ישרה אותו בהתאם ויתחיל את הבישול עוד לפני שהגיעו האורחים כך שיכנסו ישר לשטח שיש בו ריחות נהדרים, יקבלו טעימות מבשרים הנחתכים במקום, כל אחד לפי טעמו ומידת הצלייה האהובה עליו. הגרילמן גם ינקה את האזור בתום האירוח ואתם לא תצטרכו לשפשף את רשתות המנגל.

הוצאה גדולה בהרבה

למען האמת הזמנת גרילמן פרטי לא מייקרת בהרבה את האירוח. הגרילמן יוכל לעזור לכם בחישוב כמויות שיחסכו בזבוז כסף על בשרים שיזרקו בסוף הערב, הוא ירכוש עבורכם את הבשרים בסיטונאות וכך יחסוך לכם כסף על פערי התיווך ובסופו של דבר יכין עבורכם את המרינדות והמשרים מה שיחסוך לכם התעסקות וזמן ששווים כסף. בחישוב הכולל גרילמן פרטי אולי ייקר את האירוע במעט, אך אתם תרוויחו מכך המון.

קראו עוד על ערב בשר

שורה תחתונה

אם אתם רוצים ערב מרשים, בלי להתעייף יותר מדיי, בלי לערוך קניות ובישולים, עם זמן איכות כדי ליהנות עם האורחים שלכם, שהאורחים ייהנו מאוכל איכותי ונפלא ואתם תוכלו לקבל הרבה מחמאות, הזמינו לכם גרילמן פרטי. כל שיישאר לכם הוא לדאוג לקינוח קליל, שתייה קלה ואלכוהול ותהיו מוכנים לאירוע שידברו עליו עוד הרבה אחרי שיסתיים.

דילוג לתוכן