חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

קייטרינג לאירועים קטנים כשר – על כל שאלה תשובה

קייטרינג לאירועים קטנים כשר – על כל שאלה תשובה

לפרטים נוספים חייגו 072-2119587

הולך להיות טעים!

קייטרינג לאירועים קטנים כשר – על כל שאלה תשובה

IMG-20171129-WA0077

 

קייטרינג בשרי כשר הוא קייטרינג מבוקש בין אוכלוסיות רבות בישראל. כולם אוהבים בשר ובכל אירוע תמיד יש מספר אורחים המקפידים על כללי הכשרות, במיוחד בתחום הבשר. השילוב של קייטרינג המגיש מנות בשר ובעל תעודת כשרות, הוא השילוב המנצח ההופך כל קייטרינג בשרי כשר לקייטרינג מבוקש.

 

קייטרינג לאירועים קטנים כשר – על כל שאלה תשובה

שאלה: מה זה קייטרינג כשר למהדרין?

תשובה: קייטרינג כשר למהדרין הוא קייטרינג אשר מחמיר יותר בהלכות הכשרות. הקייטרינג הבסיסי הוא קייטרינג כשר, קייטרינג שבו הגוף המעניק את תעודת הכשרות הוא הרבנות המקומית. אנשים רבים מסתפקים בתעודת ההכשר של הרבנות, אך יש המחמירים ומחפשים קייטרינג בדרגת כשרות גבוהה יותר. את  הכשר המהדרין מעניקים גופי כשרות פרטיים והם גובים עבור ההכשר תשלום נוסף.

 

שאלה: האם קייטרינג כשר יקר יותר?

תשובה: באופן עקרוני לא, אך קייטרינג בדרגת כשרות למהדרין יהיה יקר יותר בשל הדרישות המיוחדות שדורשים גופי הכשרות. בכשרות למהדרין תהיה הקפדה רבה יותר על הלכות השחיטה וגם הירקות שבהם ישתמש הקייטרינג יהיו ירקות שגדלו על מצע מיוחד ללא חשש של תולעים וחרקים בירק.

 

שאלה: האם קייטרינג כשר טעים פחות?

תשובה: ממש לא. תעודת הכשרות אינה פוגעת בטיב החומרים שבהם משתמש הקייטרינג וגם הקינוחים המוגשים בסיום הארוחה אינם פחות טעימים על אף שהם אינם מכילים חומרי גלם חלביים. כיום בעידן הטכנולוגי לכל חומר גלם חלבי יש תחליף פרווה, לא פחות טעים ולא פחות איכותי. הקינוחים המוגשים בסיום הארוחה יהיו אומנם, קינוחי פרווה, אך הם יהיו טעימים, יפים ומעוצבים כמו הקינוחים החלביים.

 

שאלה: האם גם באירועים קטנים חשוב להזמין קייטרינג כשר?

תשובה: בוודאי. בכל אירוע, גם באירוע קטן, סביר להניח כי יהיו מספר אורחים המקפידים על אכילת אוכל כשר ואין ספק שלא תרצו שהאורחים שומרי הכשרות לא יוכלו לאכול וליהנות באירוע שלכם.

 

שאלה: האם כדאי להזמין קייטרינג בשרי לאירועים קטנים?

תשובה: כן. קייטרינג בשרי מתאים לכל סוג של אירוע קטן וגם גדול. קייטרינג בשרי עונה על הציפיות של רוב האורחים, כולם אוהבים ליהנות מארוחה בשרית משביעה שמעניקה לסועדים חיווה קולינרית של ריחות וטעמים משובחים. קייטרינג בשרי מקצועי ידע לגוון בין סוגי המנות העיקריות והתוספות, כך שכל האורחים יוכלו ליהנות ולשבוע.

 

שאלה: איך נדע לבחור חברת קייטרינג לאירועים קטנים?

תשובה: לא כל חברת קייטרינג יודעת להכין אירוע ברמה למספר מצומצם של אורחים. כאשר אתם מזמינים קייטרינג לאירועים קטנים כשר, חשוב לברר האם החברה שבחרתם צברה ניסיון בתחום.

 

סוגי קייטרינג:

קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג לאירוע – 5 טיפים לבחירת קייטרינג מקצועי ומוצלח