חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

קייטרינג לאירועים – כיצד להוזיל את עלויות?

האירוע שלכם מתקרב ובמקום לשמוח אתם מרגישים לחץ ומועקה, כנראה בשל העלויות הגבוהות של האירוע. העלויות הגבוהות ביותר של האירועים הם העלויות של חברת הקייטרינג וחשוב לזכור שקייטרינג יוקרתי לא תמיד חייב להיות קייטרינג מיותר.

לפניכם מספר טיפים ועצות טובות איך להוזיל בעלויות הקייטרינג בלי לפגוע ברמה וביוקרה של האירוע.

WhatsApp Image 2018-01-02 at 20.15.26

קייטרינג לאירועים – איך להוזיל את העלויות בקבלת הפנים?

אל תחסכו במלצרים בקבלת הפנים. הנתונים מלמדים כי הגשה של מתאבנים בעת קבלת הפנים על ידי מלצרים מוזילה את עלויות האוכל בהשוואה לדוכני מזון מתאבנים הפתוחים להגשה עצמית. כאשר אנשים ממלאים את הצלחות בעצמם, באופן טבעי הם מעמיסים יותר אוכל על הצלחת מאשר כאשר האוכל מוגש להם בצלחות קטנות על ידי המלצרים. כך תוכלו להכין מראש כמויות קטנות יותר של אוכל ולחסוך.

הגישו בקבלת הפנים מתאבנים על בסיס של ירקות. מאכלי ירקות הרבה יותר זולים מאשר תפריטי בשר, הם לא פחות יפים, לא פחות מושכים ואל תשכחו שהם רק מנת פתיחה לאוכל העיקרי שיגיע בהמשך.

חברות קייטרינג לאירועים מציעות לכם מבחר של תפריטים לקבלת הפנים. אל תבחרו את התפריטים היקרים ביותר ואל תציבו מספר גדול של עמדות. לאירוע ממוצע מספיק להציב חמש עמדות עם סוגי מאכלים שונים. חלק גדול מהאורחים מגיע מאוחר וחלק אחר אינו אוכל לפני המנות העיקריות, אם תכינו כמות גדולה מדי של מנות, חלק מהן ילך לאיבוד.

 


להזמנת קייטרינג לאירועים חייגו עכשיו: 072-2119587


איך להוזיל את עלות הקייטרינג בסעודה?

אתם לא חייבים להגיש גם בשר וגם דגים, הגישו רק מנות בשר, הן זולות יותר, אך לא פחות טעימות ומשביעות.

אתם לא חייבים להגיש תפריט בן חמש מנות, אל תשכחו שחלק גדול מהאורחים כבר שבע מקבלת הפנים. תוכלו לצמצם לשלוש מנות ואם התקציב מכביד עליכם הגישו רק שני סוגים של בשר מושקעים ואיכותיים.

אם באירוע שלכם יש כמות גדולה של ילדים, הגישו להם מנות ילדים. ילדים לא אוהבים לאכול בשר בקר, בשר אסאדו או סוגי בשרים אחרים הנחשבים ליוקרתיים ויקרים. אם תגישו להם שניצלונים או נקניקיות בשר, הם יאכלו אותם בהנאה ואתם תחסכו כסף רב.

אם החלטתם להגיש דוכן בשר אסאדו משובח, אתם יכולים לחסוך בתוספות ובמנות הנלוות. נתחי האסאדו הם משובחים, טעימים וריחניים, הם עומדים בפני עצמם ואינם זקוקים לתוספות מתוחכמות. סלט ירקות קל יעשה היטב את העבודה ויחסוך עלויות כספיות רבות.

צוות העובדים בקייטרינג "נויה פוד" ישמח לייעץ לכם איך להפיק אירוע יוקרתי בעלויות נמוכות יותר. צרו קשר, אנו מחכים לכם!

עוד סוגי קייטרינג:

קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים בבית

דילוג לתוכן