חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

עגלות אוכל עמוסות בכל טוב

עגלות אוכל עמוסות בכל טוב

עגלות אוכל עמוסות בכל טוב

רוב האירועים שנערכים בארץ מתקיימים פעמים רבות בעונת הקיץ. בעונה הזו מזג האוויר אינו יכול להיות בלתי צפוי כמו בעונת החורף – הסיכויים שבאמצע יום קיץ ירדו גשמים הוא אפסי לחלוטין, הודות לכך שאנו גרים במדינה חמה רוב השנה ולא מדינה עם מזג אוויר טרופי.

יתרונות אירועי קיץ

בנוסף ליתרון מזג האוויר, בקיץ אנשים נוהגים יותר לצאת מהבית ויש אווירה של חופש וכיף. אנשים רבים נוהגים לצבור את ימי החופשה שלהם מהעבודה כדי לנצל אותם לבילוי בקיץ עם חברים, משפחה או ילדים.

נוסף על כך, בימי הקיץ הימים ארוכים הרבה יותר מה שמעניק שעות אור ארוכות יותר בשונה מעונת החורף. כך השקיעה מתחילה רק בשעות הערב המאוחרות, ומי שרוצה לנצל את היופי של השקיעה באירוע שלו יכול להרוויח מהבחינה הזו.

יש אוכל באירועים

כולם אוהבים להשתתף באירועים כאלו ואחרים. אם מדובר בחתונה (קראו עוד על קייטרינג לחתונה)של חברה קרובה או קולגה מהעבודה, בר מצווה מרגשת של בן דוד אהוב, ברית מילה של אחיין חדש ועוד. אירועים זו הזדמנות נהדרת לדבר ולהשלים פערים עם כל בני המשפחה שלא מתראים איתם זמן רב, כל החברים נמצאים ביחד במקום אחד וכיף לרקוד וליהנות עם כולם יחדיו.

הדבר הזכור ביותר לכל משתתף באירוע כזה או אחר הוא כמובן האוכל שמוגש במהלך כל האירוע. אנשים לא אומרים זאת בפה מלא, אך כשהם מגיעים לאירוע הם מצפים שיהיה בו אוכל טעים, איכותי, מיוחד ומושקע. האכזבה הגדולה ביותר שיכולה להיות למשתתפי אירועים היא מהאוכל שהוגש, גם אם המנה הראשונה הייתה סבירה – הציפיות מהאוכל יורדות באופן אוטומטי וכל שאר הערב נהיה מאכזב.


אולי יעניין אותך דוכני מזון


עגלות אוכל לקייטרינג

ברוב האירועים שנערכים נהוג להגיש את האוכל בשיטה של הגשה אישית, כאשר לכל מספר שולחנות יש מלצר אחד שעובר בין כולם, מברר איזו סוג מנה כל אחד ירצה ומגיש להם אותה לשולחן. לרוב הבחירה בין המנות תהיה מצומצמת לשתי סוגים בלבד, כך שאם מישהו לא אוהב את שתי האופציות שהוצעו לו לא יהיה לו מה לאכול.

הפתרון הטוב ביותר לעניין הגשת וגיוון האוכל הוא עגלות אוכל. את העגלות ניתן להציב ברחבי האולם או חצר האירועים ושיטת ההגשה תעשה כמו בופה, כך שכל אחד יכול להגיע לעגלת אוכל ולקחת בכוחות עצמו את האוכל שהוא מעדיף. היתרון בעגלות אוכל כאלו הוא המגוון של המנות שניתן להציע לאורחים. ישנן כמה עגלות אוכל עם קונספט מאכלים שונה לחלוטין מאחת לשנייה, כך שכל אחד יכול לעבור בין העגלות ולבחור את סוג האוכל שהוא אוהב.

עגלות אוכל לאירועי חברה

עגלות האוכל מומלצות למגוון אירועים שונים. גם באירועי חברה ניתן להציב עגלות אוכל טעימות ואיכותיות, כך שהאורחים יוכלו ליהנות ממגוון עשיר של מאכלים מיוחדים וטריים.


כתבה מומלצת עבורך: קייטרינג לאירועים קטנים

דילוג לתוכן