חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

סושי צמחוני

0450380001371710856-1

האם אתם צמחוניים?

הנה לכם מאכל נפלא, בריא, קליל והעיקר- צמחוני. מאכל נהדר אשר נשאר מושלם בטעמו גם כשהוא צמחוני הוא לא אחר מאשר סושי צמחוני. את הסושי המקורי אשר מגיע מיפן מכינים בשילוב של דג, אך עם הזמן גילו שגם בלי הדג- הסושי ממשיך להיות מדהים בטעמו.
נויה סושי המשמש כסושי בר נייד, נותן לכם את האפשרות הטבעית של סושי מסוג צמחוני אשר מכיל בתוכו את ירקות הטבע הנהדרים, הירק העיקרי הוא אבוקדו, אמנם המגוון עוד רחב וצבעוני.
אצלנו, השפים מתמחים בהכנת סושי באופן המקצועי ביותר ומיטב לקוחותינו ממליצים עלינו כאחד מן המקומות שמכינים את הסושי הטעים ביותר. סושי צמחוני אינו נדיר עוד אלא – אדיר.

מסעדות אסיאתיות, תמיד היו ידידותיות לצמחונים ואפילו לטבעונים. אם יש לכם אירוע ואתם יודעים כי חלק מהאורחים הינו צמחוני כדאי כי תזמינו מחברת הקייטרינג. גם סושי צמחוני באמצעות נגיעות קלות, יהפוך לטבעוני מה שמשלב אותו נהדר עם שומרי הכשרות, במקום להוסיף לו דגים, ניתן להכיל בו רק ירקות ואורז (ניתן גם לעשות סושי מאורז מלא) וקיבלנו סושי כשר, מה שגורם לטבעונים לאכול אותו ללא חשש. ניתן להכין קומבינציה צמחונית של סושי על פי בקשה, היות ובסושיות וחברות הקייטרינג, ישנו תפריט וקומבינציות מסוג זה. ניתן להכין סושי עם ירקות וטמאגן שהיא חביתה יפנית, מה שמותר לצמחונים ולא לטבעונים, היות וטבעונים, אינם אוכלים דגים וביצים. גם רטבים טעימים ניתן להכין היום לטבעונים וצמחונים, מה שיקנה לסושי, טעם עשיר יותר.

סושי צמחוני – גם לנשים בהיריון

ידוע כי נשים בהריון, אינן יכולות לאכול סושי עם דגים נאים, היות וישנם חיידקים שעלולים לפגוע, הן בנשים והן בעובר בתקופת ההיריון. סושי צמחוני, יכול להיות פתרון נהדר עבו נשים הרות, כך שגם צמחונים וגם נשים בהיריון שתהיינה מוזמנות לאירועם השונים, תוכלנה ליהנות ממאכל אהוב שכן יהיה מותר להן לאכילה. קל להכין סושי עם אורז וירקות גם בבית לאותם אנשים שהתפריט שלהם הוא מוגבל, בגלל היותם צמחונים. ישנן הרבה חברות קייטרינג שהשקיעו המון מחשב על מנות צמחוניות וטבעוניות של סושי ולכן, כדאי להתעניין מי מחברות הקייטרינג מתמחות בהכנת כל סוגי הסושי ואף לבקש מנות של סושי שתהיינה טבעוניות או צמחוניות.

הבהלה לצמחונות – הביאה את הסושי הצמחוני

היום, יש טרנד שרק גובר עם הזמן- הנטייה של הרבה אנשים להפוך לצמחונים או טבעונים. זו הסיבה שחברות הקייטרינג ומסעדות רבות, החליטו לשנות תפריטים, כך שקהל זה של אנשים, יוכל ליהנות מתפריטים צמחוניים וטבעונים של סושי. גם התפריטים במסעדות האסיאתיות, קיבלו גוון חדש וניתן כבר למצוא סושי צמחוני, מנות של אטריות עם ירקות מרקים עשירים ועוד. כאשר אתם מתכננים אירוע, תמיד כדאי כי יהיה לכם שילוב של תפריט צמחוני, היות ולבטח, יהיו לכם אורחים שהם צמחונים או טבעונים ויש תמיד להתחשב בהם, כך שכולם יוכלו ליהנות ממאכלים ערבים לחך.

יעניין אתכם : סדנאות סושי לכל המשפחה

דילוג לתוכן