חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

סושי טמפורה

0757561001371710597

סושי טמפורה מה זה אומר?

קיימים סוגים רבים של סושי. כמובן שאם פונים לשירות של מומחים בתחום, כמו למשל נויה סושי, ניתן ליהנות ממגוון רחב של מנות סושי שניתן להזמין. אחד מהסוגים האהובים והמיוחדים של הסושי, הינו סושי טמפורה. סושי זה מערב שימוש בירקות ודגים מטוגנים בשמן עמוק שמתווספים למנת הסושי שלכם. כמובן שיש השלכות על הטעם ואנשים רבים מעדיפים סושי כזה על פני כל סוג אחר של סושי. מנה זו מומלצת ביותר עבור אירועים כי היא מעניינת ומותירה רושם רב.

סושי – מנה מומלצת עבור אירועים ובכלל – סושי הוא מאכל שהמרכיב הבולט בו הוא דג. דג נא בדרך כלל אף כי ישנם מקרים בהם ניתן לבחור דווקא במנת סושי צמחונית. הסושי נחשב למאכל בריא בדרך כלל. הוא לא מכיל קלוריות רבות, יש בו מרכיבים בריאים בעקבות בולטות הדגים והוא נחשב למשביע וכיפי עבור אנשים רבים. אלו כמובן יתרונות שישנם בסופי שאנחנו אוכלים כל יום. בנוגע לסושי לאירועים, כאן נכנסים יתרונות נוספים כגון- התרת רושם אצל האורחים, הצבת מנות מרשימות ומיוחדות ועוד.

סושי באירועים – למי כדאי לפנות? מגשי סושי באירועים מחייב אתכם לפנות למומחים. באירועים ישנן כמה דרישות סף עבור כל שירות שקשור לתחום הקולינארי – ההגשה חייבת להיות ברמה גבוה, האוכל צריך להשתלב בעיצוב, הטעמים השונים צריכים להיות מגוונים ועשירים. אם בחרתם מנות סושי ממקום איכותי ואמין- כנראה תעמדו בכל הקריטריונים.

ביוגרפיית הסושי

אין מי שלא שמע על הסושי. המאכל היפני, שבמקור כלל פילה חתוך ותו לא, התפתח ונוצרו ממנו סוגים שונים של סושי- סושי עם פירות ים, סושי עם טונה, סושי עם ירקות (עבור הצמחוניים) ועוד מילויים שונים. סוג סושי נוסף, שהפך לפופולארי גם כן, הוא סושי מסוג סושי טמפורה. הסושי הזה למעשה מקבל טוויסט שונה מהמאכל המסורתי- במקביל להכנת המילוי, חתיכת הסושי עצמה עטופה בציפוי פריך וטעים ביותר, אשר נעשה מפאנקו או מפירורי לחם. הסוג הזה של הסושי יכול להתחבב על מי שטרם טעם סושי בעבר, שכן צורתו וטעמו של הציפוי דומים למאכלים מוכרים אחרים בתפריט שלנו (כמו השניצל).

סושי לכל עת

הסושי הוא מאכל נהדר לכל הזדמנות, בזכות כמה תכונות חשובות שלו. מצד אחד, מדובר במאכל שהינו קל יחסית להכנה (אם כי סושי טמפורה דורש מאמץ נוסף, לשם הכנת הציפוי), אך כזה שמספק מגוון רחב של טעמים, שכן ניתן להרכיב את הסושי מחומרים שונים ובדרכים מגוונות. ניתן למצוא את הסושי בתור המנה העיקרית בארוחות צהרים עסקיות, בסעודות רומנטיות, או בסדנאות סושי המועברות לקבוצות עובדים. הסושי מספק טעמים מסוגים רבים, אך הוא לא מאכל מכביד, שכן הוא מגיע בחתיכות קטנות שניתן לנשנש בכיף. הסושי מותאם למגוון רחב של טועמים- ילדים, מבוגרים, אוכלי בשר וצמחוניים.

להכיר את הסושי

אם טרם טעמתם סושי בעבר ואתם מעוניינים בכך, תוכלו להכיר את סוגי הסושי השונים הקיימים כיום. הסוג נפוץ בארץ כיום הוא המאקי-סושי: מדובר בסושי, אשר כולל חתיכת דג נא, אורז ואצות, המודבקים זה לזה ומגולגלים. אם הופכים את המרכיבים (כלומר, שהאורז מכסה את האצה), מקבלים סוג סושי שנקרא "אינסייד אאוט" (נקרא גם: "רול קליפורני"). הסושי לא חייב להגיע דווקא בצורה עגולה ואפשר למצוא, למשל, סושי בצורת קונוס. כאשר מדברים על הסושי, כדאי להזכיר גם מאכלים הקרובים לסושי, אך כאלו שנבדלים ממנו בצורתו. מאכל כזה הוא, למשל, הניגרי. מדובר כאן בגוש אורז מודבק בצורת אצבע, כשמתלוית אליו חתיכה של דג נא. להשלמת הטעם, נהוג לאכול את הסושי עם תופסות שונות- התוספת הנפוצה היא הווסאבי (ממרח חריף העשוי מחזרת).

מה חשוב בסושי?

מריבית סוגי הסושי, כולל סושי טמפורה, נאכלים עם דג נא. מהסיבה הזו, חשוב לוודא שהסושי שלכם כולל חתיכות דג טריות, שאין בהן חשש להימצאות חיידקים מסוכנים. בין אם אתם אוכלים בחוץ ובין אם אתם מזמינים סושי הביתה, מומלץ לאכול את הסושי מידי מקצוענים, שמעבר לטריות הרכיבים, יוכלו להציע לכם סוגים רבים ומעניינים של סושי. אם אתם מתכוונים לארגן אצלכם בבית סדנת סושי, חשוב לוודא שמארגני האירוע ערוכים למספר האנשים המתוכננים להגיע וכן לבצע השוואת מחירים בין מספר ספקים, אשר מעבירים סדנאות סושי ניידות.

סושי טמפורה אצל נויה סושי

אז אם כבר החלטתם על סושי טמפורה כחלק מהתפריט, פנו כבר עכשיו לנויה סושי. שם תקבלו אפשרות להכיר מגוון רחב של אפשרויות עבור סושי וכן להתרשם מהמקצועיות הבולטת של צוות נויה סושי בכל מה שקשור לתחום. יחד עם השירות האישי, תרגישו מהר מאד שאתם במקום הנכון.

דילוג לתוכן