חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

5 חוויות מומלצות בסדנאות סושי בתל אביב

המרוץ לחיים אשר כולל הרבה מאד שעות עם המשפחה ובעבודה, מדרבן רבים למצוא עיסוקים כיפיים מעבר לפעילות הרוטינית היום יומית.

אחת ההצעות המסקרנות היא להשתתף בסדנת סושי אשר מתקיימת בתל אביב ומעניקה ידע רב על כך לכל אוהבי הסושי.


להזמנת סדנאת סושי בתל אביב חייגו עכשיו: 072-2119587


זה הזמן ללמוד להכין סושי

בסדנאות סושי מעניקים את מלוא המידע על המרכיבים של הסושי, כמו אורז עגול או קצר מסוג קאלרוז אשר מבשלים אותו כך שהוא יהיה דביק, אצותנורי, המגיעים בדפים דקיקים ואפשר להשתמש בפרוסה שלמה, או בחלק ממנה על פי על פי סוג הסושי הרצוי.

ירקות הם מרכיב דומיננטי בסוגי הסושי השונים ונעשה שימוש רב במקלות גזר, אבוקדו, צנון יפני וירקות נוספים בהתאם לעונתיות.

הדגים הנאים הם מרכיב חשוב ביותר בסושי הרגילים. ההעדפה היא להשתמש בסלמון או לחלופין בסוג אחר של דג נא מהמבחר הקיים כמו פלמידה, דניס, אינטיאס או לוקוס.

שיטת הכנת הסושי

בסדנה להכנת סושי, כל משתתף מקבל את כלי העבודה הבסיסיים להכנת סושי הכוללים מחצלת לגלגול הסושי, קרש חיתוך לחיתוך של הדגים והירקות וזוג צ'ופסטיקס כדי ליהנות מהמטעמים שמכינים.

השף מסביר את התהליך מתחילתו ועד סופו. כיצד מבשלים את האורז הייעודי לסושי, כמה זמן והבדיקה שמדובר בתום הבישול בסושי דביק. לגבי הדגים, השף מלמד את הנוכחים כיצד לנקות אותו ולאחר מכן לחתוך אותו בגודל המתאים כך שהוא ישולב ברול.

לגבי הירקות, השף מלמד כיצד לחתוך אותם כך שיהיו דקים כמקלות וישולבו גם הם הסושי המתגלגל.

סדנאות זוגיות, משפחתיות ואירועי גיבוש של מקומות העבודה

סדנת סושי של נויה פוד היא חוויה כיפית ויוצרת שינוי מרענן מהשגרה היום יומית. אפשר לתאם סדנה עבור זוג, סדנה משפחתית של המשפחה הגרעינית או המשפחה המורחבת דבר שיתרום גם לידע של כל אחד וגם לגיבוש המשפחתי.

אופציה מוצלחת נוספת היא גיבוש עובדים במקום העבודה. הם מגיעים לסדנת סושי במסגרת יום כיף שהם עושים אחת לתקופה מחוץ למשרד שבו משולבת הסדנה וביקורים במקומות נוספים בהתאם ללוח הזמנים שנקבע. החוויה יוצרת שיתוף פעולה פורה בין כל העובדים וזו דרך חשובה ליצור את הבסיס שילווה את העובדים גם בתהליכי העבודה הרגילים במקום העבודה.

מידע רוחבי על סודות הכנת הסושי

השף של נויה סושי מעניק מידע רב לבאי הסדנאות וכך המשתתפים יכולים להכין גם בבית סושי לבני הבית. בדרך כלל הם נערכים מראש ורוכשים את כל חומרי הגלם הייעודיים לכך וכך גם בני המשפחה נהנים מהסדנה שחוו ההורים בסדנה הזוגית או אחד מהם בסדנה שתואמה על ידי מקום העבודה.

דילוג לתוכן