חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

מידע חשוב על תעודות הכשרות לקייטרינג

קייטרינג כשר

אם חשבתם שקייטרינג כשר הוא קייטרינג פחות טעים, טעיתם! קייטרינג כשר לא נופל ברמת הטעם ובאיכות מכל קייטרינג אחר ותעודת הכשרות אינה מורידה מאיכות המנה.

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי רוב האנשים מעדיפים להזמין קייטרינג כשר גם אם הם באופן אישי אינם מקפידים על אכילת אוכל כשר. לכל אחד מאתנו יש מספר אורחים המקפידים על אכילה של אוכל כשר ואף אחד לא ירצה שבאירוע שלו יהיו אורחים שלא יוכלו לטעום מהאוכל.

 

קייטרינג כשר – מידע קצר על הסוגים השונים של תעודות הכשרות

קייטרינג בעל תעודת כשרות ברמה בסיסית מחזיק בתעודה שניתנה לו מאת הרבנות המקומית באזור שבו הוא פועל. הרבנות המקומית כפופה לכללים של הרבנות הראשית ופועלת בהתאם להם. רוב האנשים המקפידים על אכילת אוכל כשר מסתפקים בתעודת כשרות בהשגחת הרבנות המקומית.

תעודת כשרות ברמה של כשרון מהדרין היא תעודה הניתנת על ידי גופים פרטיים ומיועדת עבור האנשים המקפידים על חוקים מחמירים יותר בנושאי הכשרות. רמת כשרות מהדרין היא רמה שבה הבשר נשחט בשחיטה מהודרת המקפידה על כללים הלכתיים חמורים, חומרי הגלם אינם מכילים ג'לטין, חלב עכו"ם ועוד המאופיינים ברמת כשרות פחותה וגם הירקות הם ירקות מיוחדיםשגודלו על מצעים מיוחדים המרחיקים תולעים וחרקים נוספים האסורים באכילה.

יש גופנים שונים המעניקים תעודת כשרות למהדרין, כמו ההכשר של הרב לנדאו, הכשר הבד"ץ, הכשר של הרב מחפוד ועוד. כל הגופים האלו מעסיקים משגיחי כשרות מיוחדים מטעמם וגובים תשלום עבור שירותי הכשרות שהם מעניקים.

קייטרינג כשר –   דברים שכדאי לדעת

קייטרינג כשר הוא לעתים רחוקות יקר יותר מאשר קייטרינג שאינו כשר, אך גם אם הוא יקר יותר, הפרשי המחיר מזעריים ולא משמעותיים. ההבדל במחיר נובע בשל העלויות הגבוהות יותר של חומרי הגלם הכשרים ובשל התשלום עבור המשגיחים המלווים את תהליך הכנת האוכל מהשלב הראשון ועד לשלב האחרון.

קייטרינג כשר אינו פחות טעים מכל קייטרינג אחר. בעידן הטכנולוגי של המאה עשרים ואחת לכל רכיב יש תחליף העונה על כללי הכשרות. כיום אפשר להכין תפריט יוקרתי המורכב ממאכלי בשר ולהגיש בסיום הארוחה קינוחים טעימים ומיוחדים. לשמנת המתוקה, אפשר למצוא תחליף של שמנת צמחית ללא חלב ולהכין בעזרתה מבחר קינוחים, רטבים וקרמים שיעשירו כל מנה.

אנו בקייטרינג "נויה פוד דוכני מזון" לוקחים את חומרי הגלם הכשרים ומייצרים מהם מנות גורמה עשירות, טעימות ומעוצבות. מחפשים קייטרינג כשר ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת, צרו קשר, נשמח לעזור.

עוד סוגי קייטרינג:

קייטרינג יוקרתי

קייטרינג אסאדו כשר

דילוג לתוכן