חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

מהו קייטרינג לאירועים קטנים בבית?

מהו קייטרינג לאירועים קטנים בבית?

לפרטים נוספים חייגו 072-2119587

הולך להיות טעים!

מהו קייטרינג לאירועים קטנים בבית?

מהו קייטרינג לאירועים קטנים בבית

מהו קייטרינג לאירועים קטנים בבית

יש לך מעט מוזמנים? בעל האולם לא רוצה להשכיר לך את האולם בגלל הכמות הקטנה של האורחים? במקום להתחנן לבעל העולם תוכל לעשות את האירוע שלך בבית עם המשפחה הקרובה והחברים וליהנות כמו שצריך.

מהו קייטרינג לאירועים קטנים בבית?

קייטרינג לאירועים קטנים בבית הוא קייטרינג אשר נועד לאנשים שאין להם מספיק מוזמנים לחגוג את האירוע באולם אירוע. עם שירותי קייטרינג לאירועים קטנים בבית ניתן לקבל אוכל טעים ואיכותי גם חלבי וגם בשרי או שילוב של שניהם. האוכל מוכן מחומרי גלם הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים, הוא מותאם בהתאם לסוג האירוע הנחגג. אם מדובר על אירוע משפחתי האוכל יותאם בהתאם למספר המשתתפים בבית, סוגי האירוע ועוד. אך אם מדובר על אירוע עסקי אשר נעשה בבית האוכל יותאם לסוג האירוע, מספר המשתתפים. אירוע משפחתי שונה מאירוע עסקי, אירוע משפחתי הוא אירוע יותר אינטימי ואישי עם קרובי משפחה שאנו מכירים, ואילו אירוע עסקי הוא אירוע בו לרוב אנו לא מכירים את המשתתפים בשטח ואין לנו היכרות איתם בעבר.

למי מתאים קייטרינג לאירועים קטנים בבית?

קייטרינג לאירועים קטנים בבית מתאים לאנשים פרטיים וכן לאירועים עסקיים שיש בהם כמות מצומצמת של משתתפים. בהתאם לסוג האירוע אשר מתקיים בבית בין אם הוא משפחתי או עסקי וכמות המשתתפים בו, מותאם סוג האוכל אשר מוגש באירוע. ע"י צוות מקצועי שמכין לא מעט מאכלים קולינריים ניתן לבחור מאכלים שיתאימו לאירוע ממגוון המאכלים השונים בתפריט. ברוב האירועים בבית משלבים בין מאכלים בשריים לבין חלביים על מנת שכל האורחים יוכלו ליהנות מכך.

למה כדאי לי קייטרינג לאירועים קטנים בבית?

אם החלטתם לעשות אירוע ביתי עם המשפחה חשוב שהאוכל יהיה טעים ומקצועי ולא חובבני. לכן עם שירותי קייטרינג לאירועים קטנים תוכלו לחסוך לכם זמן מיותר וכאבי ראש  מיותרים ולקבל אוכל טעים ואיכותי אשר הוכן ע"י מיטב השפים המקצועיים במיוחד לאירועים משפחתיים. חברת הקייטרינג תשמח לייעץ לכם לגבי סוגי המנות הקיימים וכן לספק לכם כלים חד פעמיים או רב פעמיים על מנת שתוכלו לאכול איתכם את האוכל.

מה היתרונות של קייטרינג לאירועים קטנים בבית?

לקייטרינג לאירועים קטנים ישנם לא מעט יתרונות על בני קייטרינג אחרים. ראשית, ניתן להתאים את סוג הקייטרינג לכמות המשתתפים ללא כל בעיה. שנית, אספקת שירותי הקייטרינג היא מהירה עד מאוד, מאחר שמדובר על אוכל בכמות קטנה. שלישית, האוכל של חברת הקייטרינג הוא אוכל אשר מוכן מחומרי הגלם הטובים האיכותיים ביותר. רביעית, ניתן להזמין אוכל בשרי, חלבי וכן שילוב של שניהם בדומה לקייטרינג של אירועים בינוניים וגדולים. חמישית, במקום להכין לבד אוכל ולבזבז זמן וכסף, אתם מקבלים אוכל טעים ומקצועי וחוסכים לכם כאבי ראש מיותרים וזמן.

אולי יעניין אותך:

מהו הייחוד של אוכל כשר

קייטרינג לאירועים עסקים- חוויה בלתי נשכחת