חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

איך תקיימו אירוע יוקרתי ומדהים?

קייטרינג יוקרתי

קייטרינג יוקרתי הוא קייטרינג גורמה אשר מגיש מאכלים שהוכנו באהבה בהקפדה מרבית על דיוק, קפדנות ועל בחירה של חומרי גלם איכותיים.

קייטרינג יוקרתי שם דגש על איכות האוכל, על הצורה האסתטית של המנה, על הכלים שבהם מוגשת המנה, על עיצוב המנה ועיצוב השולחן, על הגשה אישית ומקצועית ועל כל הפרטים הקטנים אשר יוצרים את המנה המושלמת ואת האירוע שלא יישכח עוד זמן רב  גם אחרי שאחרון האורחים עזה את האולם.

 

קייטרינג יוקרתי– איך תקיימו אירוע יוקרתי ומדהים?

השקעתם כל כך הרבה בהכנת האירוע, שכרתם תקליטן מקצועי, התרוצצתם שעות ארוכות בחנויות הבגדים, שכרתם מעצב לאירועים, שדרגתם את התאורה, אבל אם האוכל לא היה טעים ואף אחד לא התלהב, האירוע לא נחשב לאירוע מוצלח ויוקרתי.

כדי להפיק אירוע יוקרתי, חשוב להימנע מטעויות, מספיקה טעות אחת שתיעשה בתום לב כדי שהאירוע לא יצליח.

אירוע מוצלח הוא אירוע שתוכנן מראש. חשוב להיפגש עם צוות הקייטרינג, לפרוס לפניהם את כל הדרישות והציפיות שלכם מהאירוע ולשמוע איך הם יכולים לעזור לכם. חשוב להגדיר את קהל היעד, את צורת הגשה ולספר על מקום האירוע. בהתאם לנתונים צוות הקייטרינג יוכל להמליץ לכם על התפריט המתאים, על צורת ההגשה ועוד.

השעה שבה אתם עורכים את האירוע משפיעה על בחירת המנות ועל צורת ההגשה. לאירועים הנערכים בשעות הבוקר מתאים קייטרינג המבוסס על תפריטים קלים לעיכול כמו למשל קייטרינג חלבי ועוד. לאירועים בשעות הצהריים והערב, רוב האורחים מגיעים רעבים, ועדיף לבחור מנות בשריות משביעות.

לפני שאתם בוחרים את המנות הגדירו את התקציב העומד לרשותכם. גם אם יש לכם תקציב נמוך, יחסית, עדיין תוכלו להפיק אירוע יוקרתי. אנו ב"נויה פוד" מתמחים בטכניקות שונות של בישולים, גם מחומרי גלם זולים יותר, אך איכותיים, נוכל לבשל מנות מרהיבות עם טעמים מיוחדים ומקוריים.

לצורה האסתטית שבה מוגשת המנה יש תפקיד חשוב. כאשר המנות מעוצבות ומגיעות בשלל צבעים, צורות וריחות משכרים, האורחים נהנים פעמיים. בפעם הראשונה כאשר הם מתלהבים מהעיצוב ובפעם השנייה כאשר הם נהנים מהאוכל.

קייטרינג יוקרתי הוא קייטרינג המעסיק מלצרים מקצועיים ואדיבים. גם אם האוכל יהיה טעים, אך המלצרים לא יהיו אדיבים ונחמדים, האווירה באירוע תיפגע ואפילו האוכל ייראה פחות טעים ויפה.

אנו בקייטרינג "נויה פוד" צברנו ניסיון רב בתחום, אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ומקווים שגם אתם תאהבו את התוצאות!

עוד על קייטרינג:

קייטרינג לאירועים קטנים כשר – על כל שאלה תשובה

קייטרינג לאירועים קטנים – גם אירוע קטן יכול להיות "אירוע גדול"

דילוג לתוכן