חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

קייטרינג סושי

0335696001371643867

קייטרינג סושי

עם קייטרינג סושי אין ספק שלא יפסיקו לדבר על האירוע שלכם, מה שכן, לא כולם יודעים להכין סושי על אף שהרבה מתיימרים לכך. אנחנו בנויה סושי מנוסים מזה שנים בהכנת סושי מקורי הנעשה על ידי השפים המקצועיים שלנו אשר למדו את אומנות הסושי על בוריה.

הסושי אצלנו נעשה בהמון אהבה עם טעמים מיוחדים וטריים, שילובים מקוריים של מילויים מכל הסוגים אשר כוללים גם את הקהל הצמחוני שאולי יהיה נוכח באירוע שלכם. עם קייטרינג סושי שיעשה על ידנו אנו יכולים להבטיח לכם שלט תתחרטו.  יש לכם אירוע ונמאס לכם כבר מהקייטרינג הבנאלי? הנה קייטרינג מקורי במיוחד בשבילכם!

 

קייטרינג ייחודי לאירוע שלכם

כמה הכנות יש כאשר עומדים בפני אירוע, בכל פעם שנדמה שכל ההכנות הסתיימו צץ משהו חדש אשר אינו טופל עדיין ועם זאת, כולם יודעים שאחד המרכיבים העיקריים ביותר של אירוע אשר גם לאחריו יקבע אם האירוע היה מוצלח או לא זהו הקייטרינג, בסופו של אירוע כולם רק מדברים האם היה האוכל טוב או לא.
נמאס לכם מהקייטרינג אשר חוזר על עצמו בכל אירוע שוב ושוב? הנה עוד פעם מנת האנטרקוט, הנה שוב פעם קישים מכל הסוגים.. אולי כדאי לגוון?

 

סדנאות של סושי

בנוסף להכנת קייטרינג לאירועים של סושי הננו מומחים בהעברת סדנאות סושי מהנות של הכנת מגשי סושי, פעילות שיכולה להיות מהנה עבור קבוצות חברים, ימי כיף של עבודה וכדומה. אז שיהיה לכם סושי של יום!

דילוג לתוכן