חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

קייטרינג גורמה יוקרתי

IMG_20171203_034431

גורמה הוא מונח בצרפתית המתאר את אומנות הקולינריה העילית בהכנה ובעיצוב של מנות אוכל משובחות. אם בעבר קייטרינג גורמה פנה רק לבני המעמד העליון, הרי שכיום הקייטרינג פונה לבעלי אירועים רבים המעוניינים לכבד את אורחיהם ברמת אירוח שונה, גבוהה יותר, ללא הבדל במעמד.

 

קייטרינג גורמה יוקרתי–מה ההבדל בין קייטרינג רגיל לקייטרינג גורמה?

אוכל גורמה הוא אוכל המציעה מנות טעימות ברמה שהיא מעל הסטנדרט המבוקש. מספר המנות בקייטרינג גורמה גבוה יותר מאשר בקייטרינג רגיל, המנות מרשימות יותר ויצירתיות.

קייטרינג גורמה יכול לשלב בין סגנונות של מאכלים שונים כמו סגנון מזרחי, סגנון הונגרי, סגנון יפאני ועוד בעת ובעונה אחת לעומת הקייטרינג הרגיל המתמחה רק בסגנון אחד, מקסימום שניים.

קייטרינג גורמה מקפיד על בחירת חומרי הגלם הטובים ביותר ומשתמש בחומרי גלם טריים בלבד.גם עיצוב המנות מלא בשיק ובסטייל מיוחד. כאן לא תקבלו צלחת סתמית עם רבע עוף ותוספות, אלא מנות מעוצבות ומפתות.

קייטרינג גורמה יוקרתי מקפיד על השירות ועל האדיבות. כל אנשי הצוות עושים את הכול כדי להגיש לאורחים את השירות האישי הטוב ביותר ולהעניק להם חוויה מיוחדת.

 

איך לבחור קייטרינג גורמה יוקרתי?

כמו בכל תחום גם קייטרינג כדאי לבחור לפי המלצות. בררו בין ידידים ובני משפחה שערכו אירוע והגישו אוכל מיוחד ברמה גבוהה ובקשו מהם את שם הקייטרינג שבשירותיו הם נעזרו. גם ברשת האינטרנט תוכלו לדלות המלצות און ליין, באתרים של חברות קייטרינג, בפורום ייעודיים ובקבוצות הפייסבוק השונות העוסקות בתחום.

אם קיבלתם המלצות על קייטרינג גורמה חדש, אל תפחדו לבחור בו. ברוב המקרים קייטרינג חדש נלחם על שמו הטוב בשוק האירועים ובעלי הקייטרינג יעשו את הכול, כדי לרכוש לעצמם שם טוב ומוניטין.

אל תוותרו על טעימות. בואו לטעום את המנות השונות בלוויית חברים ובני משפחה וקחו אתכם גם צעירים וגם מבוגרים, כך תוכלו לקבל חוות דעת שיתאימו לכל האורחים שלכם, צעירים וגם מבוגרים. בעת הטעימות בררו את כל הפרטים כמו מספר המלצרים, מספר המנות המוגשות, מספר המנות הרזרביות, מה כולל המחיר ועוד.

ערכו סקר שווקים ובקשו הצעת מחיר ממספר חברות מובילות בתחום. הצעות המחיר יעניקו לכם אינדיקציה על רמת המחירים בשוק. אך זכרו לא מומלץ להתפשר על איכות האוכל וטיב השירות גם במחיר זול קצת יותר.

מחפשים קייטרינג גורמה יוקרתי, נסו את הדוכני מזון "נויה פוד", אתם לא תתאכזבו!

עוד מאמרים:

דוכני מזון לבר מצווה

קייטרינג על האש – חגיגה של בשרים טעימים ועשירים

דילוג לתוכן