חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

ערכת סושי

0572601001371710895

מעוניינים בערכת סושי אישית?

ערכת סושי כוללת בתוכה את המגשים הייחודיים עליהם מגישי את הסושי בצירוף של הצופסטיקים היפנים אשר מורכבים משני מקלות בהם ניתן לאחוז את הסושי ולאכול אותו ממש כמו ביפן. בנוסף, בתוך ערכת הסושי ניתן גם למצוא את מכשיר העזר אשר איתו מגלגלים את האצות הממולאות באורז המיוחד ובדג והירקות המצורפים לו. סושי ידוע כמאכל אשר מחלק את האנשים לשתי קבוצות, אלו שמטורפים עליו ואלו שלא מסוגלים אפילו לחשוב עליו. אם אתם משתייכים לקבוצה ראשונה, הרי שאין ספק שכדאי לכם לרכוש ערכת סושי ואף לנסות להכין את המאכל היפני הנפלא הזה בעצמכם. בעזרת הערכה, הסושי יקבל את מעמדו המכובד בתוך מגש הראוי לו, מבטיחים לכם שגם האורחים יהנו.

יש הרבה אנשים, שאוהבים סושי, אך לא כולם יודעים כיצד להכין אותו. ניתן למצוא ערכת סושי שתקנה לכל מי שאוהב סושי ומעוניין להכין אותו בבית, קלות בהכנה, ללא ידע קודם. גם מי שאין לו מושג וחצי מושג בבישול, יוכל להכין סושי בקלות, באמצעות ערכה זו. יש אנשים שמעוניינים לארח חברים או בני משפחה ולהפתיע אותם עם מגשי סושי טעימים. אנשים אלה, רוכשים ערכות מיוחדות להכנת סושי וכך תוך זמן קצר, ניתן יהיה להכין כמויות יפות של סושי. ניתן להכי סושי בכמה סגנונות, יש שאוהבים עם ירקות בלבד, יש שאוהבים עם דגים ויש עם פירות ים. באמצעות הערכה, ניתן יהיה להכין את כל סוגי הסושי בכמה שלבים פשוטים וקלים.

ערכת סושי – מה בקופסא?

ערכת סושי מכילה כמה פריטים, על מנת שההכנה תהיה קלה ואלה הם:

  • תבנית סושי מסורתי עגול
  • תבנית להכנת סושי מרובע גדול
  • תבנית סושי להכנת סושי מרובע קטן
  • תבנית להכנת סושי משולש
  • תבנית להכנת סושי בצורת לב
  • מזלג סושי גדול
  • מרית לסושי
  • סכים מקצועית בציפוי טפלון לחתיכה מקצועית של סושי

מי שאוהב כלים אסטטיים, כך שהסושי יוגש בדרך המקורית ביותר, יוכל לרכוש גם כלי הגשה מסורתיים עבור הסושי. הכלם עושים המון. מי שאוהב אסתטיקה, ימצא חנויות המוכרות לי הגשה המתאימים לסושי ומאכלים אסיאתיים בכלל. ניתן לומר, כי סושי הוא לא רק מאכל טעים ובריא, הוא גם פולחן קולינרי מיוחד, שמקרב את כל החברים או בני המשפחה.

היתרונות ברכישת ערכת סושי

אין צורך בהכשרה קודמת, כאשר רוכשים ערכת סושי כל אחד יוכל להכין סושי באמצעות הערכה. השימוש בערכה ,הינו קל ופשוט. ניתן להכין סושי בדרכים מקוריות, כגון מלבנים, עיגולים, משולשים ועוד. שימוש בערכה זו, אינו מלכלך ואזור ההכנה, נשאר נקי ומסודר. אין צורך לגעת בסושי בידיים, כאשר מכנים אותו באמצעות הערכה. הערכה, ארוזה במארז יפה ומתאימה גם בתור מתנה מקורית למי שאוהב סושי במיוחד או פשוט חובב בישול. ניתן לסדר בערכה את הסושי ולהכין כמויות גדולות. ניתן למלא את האורז בערכה. את איטום הרול, ניתן לבצע באמצעות המכסה של הערכה.

כאן בנויה סושי ניתן ללמוד להשתמש בערכות הסושי אשר רכשתם לאחר שיעור באחת מהסדנאות שלנו, בסדנת סושי שלנו ניתן ללמוד להכין מגוון רחב של אפשרויות מטמפורה ועד סושי כשר ולייצר סדנת סושימן בבית עם המשפחה.

דילוג לתוכן