חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

סושימן לאירוע

מאכל הסושי, הינו מאכל שבמשך שנים רבות היה מוכר רק במטבחים ביפן ובמזרח הרחוק, ובשנים האחרונות חדר לאט ובהדרגה לארץ. מאכל זה, חודר גם לאירועים ולשמחות. לאט לאט תראו כמעט בכל אירוע בר סושי עשיר, עם מגוון סוגים וטעמים של אותו אוכל יפני, ואף עמדות בהן עומד סושימן, ומכין לאורחים את המאכל האהוב כשהוא טרי.

0840957001419574494

סושימן לאירוע

תוכלו להזמין לאירוע שלכם פלטות של סושי מוכן וטעים. אנו מכינים מגוון רחב מאוד של סוגים: ספינגרול, סורימי ועוד. אנו משתמשים בדגים הטעימים והאהובים ביותר. לפעמים, אנו משתמשים במילוי בדפי אורז פריכים וטעימים. את האוכל אנו מכינים סמוך מאוד לאירוע, והדגים הינם דגים טריים ביותר, שנשלו מהים באותו יום. למגשים שלנו יש מראה צבעוני, בגלל המילויים השונים, והסוגים השונים של העטיפות.

מדוע מאכל הסושי מצליח כל כך בארץ?

מדוע מאכל הסושי, תופס כל כך תאוצה בארץ, כך שאם תשימו בר סושי באירוע שלכם, האורחים יהיו כל הזמן בתחלופה ליד בר הסושי, ויאכלו בהנאה כמה סוגי סושי, במשך האירוע שלכם? משום, שבארץ מבינים את החשיבות שבאוכל בריא. חלק שינו הרגלי חיים, וחלק מהאורחים רוצים מאוד לשנות הרגלי חיים, ומחפשים חטיף טעים, שניתן לאכול ולאכול, אך הוא מכיל חומרים בריאים וטבעיים בלבד. לכן, הסושי תופס כל כך תאוצה, בגלל שהוא מתאים למי שמחפשים חטיף בריא.

עמדת סושימן- חוויה פעילה באירוע שלכם:

אם אתם מחפשים חוויה פעילה וגם טעימה לאורחים באירוע שלכם, אז אנו ממליצים לכם על עמדת הסושימן לאירוע שלנו. העמדה מאוישת על ידי שף מקצועי, שמגיע עם כל הסוגים השונים של החומרים הנדרשים, ומכשיר מקצועי להכנת סושי, ומבשל ומכין את המאכל במגוון סגנונות על המקום. אתם גם תוכלו לאכול וליהנות, וגם לראות בצורה חיה איך מכינים סושי.

חוויה עם כשרות איכותית:

למאכלי הסושי שלנו יש הכשר. חלק מהסוגים יהיו בעלי הכשר רגיל, וחלק יהיו גם בעלי הכשר בד"ץ. כל חומרי הגלם בהם אנו משתמשים להכנת האוכל הינם בעלי הכשר מהודר.

מעוניינים במגשי סושי איכותיים באירוע שלכם, או בעמדת סושימן, וקבלו מאתנו הצעת מחיר משתלמת?

לעוד דוכני מזון לחצו על הקישור

דילוג לתוכן