חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

מה תקבלו בהזמנת – פלטת סושי

תתארו לעצמכם את התרחיש הבא: אתם במשרד ופתאום מקבלים הודעה שסגרתם לקוח גדול ואתם ממש רוצים להפתיע את העובדים שלכם ולכבד אותם בהרמת כוסית בהפתעה ולומר להם תודה. אז יש לכם יין ונשארו כוסות אבל מה תתנו להם לאכול ככה ברגע האחרון בצורה מושקעת ? והתשובה היא- פלטת סושי!

ועכשיו תתארו לעצמכם את התרחיש הבא: אתם בבית והילדים רעבים ולא בישלתם ארוחת ערב ואין לכם כוח לצאת החוצה לאכול במסעדה וממש לא בא לכם להזמין שוב פיצה אז מה תעשו? והתשובה היא- פלטת סושי


להזמנת פלטת סושי חייגו עכשיו: 072-2119587


התשובה לכל ארוחה- פלטת סושי:

כפי שכבר הבנתם פלטת סושי היא פיתרון מעולה לכל ארוחה, גם לארוחת צהריים קלה במשרד וגם לאירוח ערב בעבודה או בבית. פלטת סושי מגיעה בגדלים שונים עם מגוון רב ל מאכלי סושי ויכולה להיות הפיתרון עבורכם גם לאירוח עסקי וגם לאירוח ביתי.

עסקי ביתי או חברי- פלטת סושי!

בין אם אתם מארחים עכשיו במשרד פגישה אינטימית של שני אנשים, או שאתם רעבים בין פגישה לפגישה וטובעים בניירת או שיש ארוחה גדולה במשרד ואתם צריכים להביא את הכיבוד- פשוט הזמינו פלטת סושי או כמה פלטות ותסגרו את הפינה.

ואם אתם עכשיו מארחים חברים? פשוט מאוד תזמינו כמה פלטות של סושי ביחד עם בירות קרות ועוד כמה נישנושים ואז תוכלו להרשים אותם ממש- כמה שהשקעתם באירוח שלהם!

וארוחה משפחתית כבר הזכרנו נכון? אפשר בהחלט לפנק את המשפחה בפלטת סושי. זה טעים, מהיר איכותי וטרי ובהחלט מתאים לארוחה משפחתית בין אם ארוחת צהריים ארוחת ערב. ככה תוכלו לדאוג לארוחה מושקעת בטיק טק ולא להתחיל לבשל ולערוך ולהגיש ולנקות ולאחר מכן להתחיל שוב.

פלטת סושי- אפשר גם ללמוד להכין לבד:

נכון שברגע האחרון מעדיפים להזמין אבל אם אתם רוצים ללמוד להכין פלטת סושי אתם יכולים להירשם בעוד מועד לסדנת סושי וללמוד איך לגלגל סושי. תלמדו איך להכין את הסושי מההתחלה ועד הסוף ותגישו פלטת סושי בעצמכם- להכין את האורז, לתבל, להתאים את הדגים, לגלגל ולהדק ואז לחתוך ולהגיש. אם תשקיעו בללמוד איך להכין ולגלגל סושי תוכלו להיות מוכנים לאירוח הבא ולהפתיע את כל האורחים שלכם או בני משפחה או אפילו לפנק את העובדים במשרד ואז לבוא בהפתעה עם פלטת סושי מושקעת שאתם הכנתם ולגרום לכולם להיות חסרי מילים- גם כי לא יאמינו שאתם אלה שהכנתם את הסושי וגם כי הם יהיו עסוקים בלאכול!


אולי יעניין אותך מגשי מסיבה

דילוג לתוכן