חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

גרילמן פרטי – האיש שלכם

מתכננים אירוע בקרוב? מסיבה לחבר'ה? חתונת כסף או זהב? הרמת כוסית בעבודה? ועוד. התפריט בשרי ואתם שוקלים לעשות "על האש"? אפשר לעשות זאת לבד ולהיות שגרתיים ולא מפתיעים, ואפשר לעשות זאת אחרת.

יש לכם סיבה למסיבה. החלטתם על המיקום, הכנתם רשימת מוזמנים, בחרתם קונספט ואפילו איזה בשר אתם רוצים שיהיה. עכשיו נשאר לבחור על מי להפיל את העמידה ליד המנגל. אולי במקום להפיל את ה"תיק" על מישהו או על עצמכם ולהשיג תוצאות נחמדות, אבל לא מעבר לזה, למה לא לשדרג במדרגה אחת ולהזמין גרילמן פרטי?

האדם הנכון במקום הנכון

אתם מתלבטים איזה נתח בשר לקנות, מה הכמות שתספיק למספר האורחים ולא תהיה מעט מידי או יותר מידי, וכמה מכל נתח? האורחים שלכם מגוונים ולכל אחד העדפות שונות בקשר לבשר ומידת העשייה שלו? אתם רוצים להרגיש חלק מהאירוע ולהוריד נטל ואחריות מהכתפיים?

הזמינו את הגרילמן הפרטי ותהנו מכל העולמות. תהיו פנויים ב-100 אחוז לאורחים, הבשר יהיה מדויק ויקצור מחאות, כל אורח יוכל לבחור את מידת העשייה האהובה עליו וזה כשלעצמו כבר שדרוג ענקי שלא ישכחו לכם, כי מי אוהב את הבשר שלו לא במידת העשייה הנכונה לו?


גולשים נוספים התעניינו גם במנגליסט לאירוע


האיש שלכם יעזור לכם לבחור את נתחי הבשר הטובים והעסיסיים ביותר, אחר כך הוא ישרה אותם במשרה איכותי וטעים להפליא, יפתח את עמדת המנגל ויכין את הכל לפני שיגיע האורח הראשון. כשהאורחים יגיעו כבר יוכלו לטעום נשנושי בשר ראשונים ואתם תוכלו להסתובב ביניהם בלי שום אחריות על הכתפיים. יש מי שיעשה עבורכם את העבודה, ולא סתם יעשה, אלא יעשה זאת מעל ומעבר.

כשאתם מזמינים אורחים לאירוע שלכם, אתם ממש, אבל ממש לא רוצים להתפשר. אתם רוצים ליהנות ורוצים שכל האורחים שלכם יכתירו את האירוע שלכם כמוצלח ביותר. זה בדיוק ההבדל בין אירוע בו אתם או הבן דוד ממנגלים, לבין אירוע ששילמתם עוד קצת, אבל העמדתם בעל מקצוע מיומן בעמדת הגריל.

חוויית האירוח שיחוו האורחים שלכם תגרום להם לדבר עליכם רק דברים טובים ולא מעט. בכל פעם שתיפגשו, גם אחרי חודשים ושנים, הם יזכירו לכם את האירוע שלכם ויכירו לכם טובה עליו.

ומה עם המחיר?

תתפלאו לדעת, אבל הפער במחיר ממש לא גדול. איש המקצוע יודע היכן לקנות חומרי גלם ונתחי בשר איכותיים יותר מאלו שאתם תקנו ובדרך כלל זולים יותר ממה שאתם יכולים למצוא, לכן בשורה התחתונה, תשלמו פחות על הבשר ויותר על זה שיכין אותו, ובסיכום הכללי ההפרש לא יהיה כזה משמעותי, אבל מאד משמעותי בחוויה עצמה.

האירוע המוצלח שלכם יכול להתחיל משיחת טלפון אחת לנויה פוד, להמשיך בבחירה משותפת של התפריט ונתחי הבשר, ויסתיים כשתשבו רגל על רגל אחרי שכל האורחים הלכו ובווטסאפ לא תפסיקו לקבל הודעות שמחמיאות לכם על ערב מדהים וטעים שלא יישכח שנים רבות. שווה את ההשקעה הקטנה הנוספת?

דילוג לתוכן