חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

המאכלים הייחודיים העשויים מבשרים מעושנים

הטרנד העכשווי הוא הכנת מאכלים אותנטיים ועל האש על ידי שימוש בבשרים מעושנים. זוהי דרך שהייתה מקובלת לפני שנים רבות וכעת משתמשים בה שוב, כדי לגוון את המאכלים וכדי ליצור טעמים חדשים.


להזמנת חברת קייטרינג מקצועית חייגו עכשיו: 072-2119587


מעשנה עבור הכנת הבשרים

כדי לבצע אופציה של בשרים מעושנים, יש שתי שיטות. האחת היא עישון קר בטמפרטורה שהיא מתחת לשישים מעלות, או לחלופין עישון חם בתוך תא בעירה שהטמפרטורה שבו היא בין 130-80 מעלות. את העישון מבצעים בתוך מעשנה אשר מותאמת במיוחד לפעולה זו.

אפשר להכין בשרים מעושנים בשלוש שיטות שונות וזאת על פי בחירתם של המבשלים המקצועיים, בתוך מרינדה, בריין ודריי ראב. שיטות העשייה הללו יוצרות שיפור משמעותי בטעמם של הבשרים. תהליך העישון מוסיף ארומה מיוחדת לבשרים ומשביח את טעמם באופן מהותי.

העניין המיוחד הוא שכל מעשנה וכל תבלין יוצר טעם אחר. גם אם שני טבחים מכינים במעשנות שונות שני נתחים זהים עם אותם התבלינים, קיים סיכוי שהטעמים יהיו נפלאים, אך לעיתים לא זהים.

סוגי הבשר אשר מתאים לעישון

קיימים כמה סוגי בשר שמתאימים מאד לעשייה של בשרים מעושנים, בקר אנטריקוט, אסאדו, פילה, סינטה, חזה אווז, חזה עוף, נקניקיות ועוד.

מי שמכין בשרים מעושנים הוא מומחה בתחומו ומסוגל להכין מאכלי בשר מאד מיוחדים, באופציות שונות של עשייה בהתאם להצעות הייחודיות של כל שף.

בשרים מעושנים על גחלים

אחת האופציות הפופולריות ביותר היא הכנה של בשרים מעושנים ולאחר מכן העברתם לגחלים כדי לצלות אותם על האש. ההכנה הארוכה מצד אחד והצלייה על האש הגלויה מצד שני, יוצרת עירוב טעמים שאינו מוכר אך אהוב מאד.

כדי להציע לאורחים את האופציה הזו, מזמינים מראש את הכמות הרצויה של הבשרים המעושנים על פי הכמות הצפויה של האורחים ולאחר מכן מזמינים גרילמן פרטי, או כמה גריל מנים שהם יכינו זאת במהלך האירוע.

הקרניבורים אוהבי הבשר מחכים לאירועים מסוג זה, כדי ליהנות מכמות גדולה של בשר בטעמים יוצאי דופן. לכן הם במקרים רבים לא נוגעים בתוספות, סלטים, פיתות או מוצרים אחרים, אלא נהנים לאורכו של כל האירוע מאכילת בשר בלבד.

אירועים של בשרים מעושנים

קיימת דרישה גדולה מאד של אירועים לחברים, לבני משפחה וחגיגות שונות אשר כוללות הגשה של בשרים מעושנים. הדברים הללו קורים בחצרות של הבתים הפרטיים, בגני אירועים, בטבע, בחוף הים ובמקומות נוספים וסוחפים אליהם הרבה מאד משתתפים.

לכן יש לבחור בחברת קייטרינג מעולה אשר רוכשת בשרים מצוינים ומבצעת עליהם בקרת איכות טרם ביצוע ההכנות השונות. צוות זה מתמחה בהכנה של בשרים מעושנים בתוך מעשנות מקצועיות. הידע הרב שלהם יוביל להכנת שלל מטעמים מכל אחד מנתחי הבשר המשובחים. ברוב המקרים האורחים יעדיפו נתחי בקר בטיב מעולה, אשר מוצעים להם.

דילוג לתוכן