חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

8 דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים קייטרינג לחתונה

8 דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים קייטרינג לחתונה

לפרטים נוספים חייגו 072-2119587

הולך להיות טעים!

8 דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים קייטרינג לחתונה

IMG_20171231_141359

קייטרינג לאירועים – איך לבחור קייטרינג לחתונה?

לחתונה מוצלחת יש מרכיבים רבים כמו המקום שבו נערכת החתונה, החופה, התקליטן, הצלם ועוד הפתעות, אך מבין כל הספקים המשתתפים באירוע חברת הקייטרינג היא החשובה ביותר. כאשר האורחים ייהנו מהאוכל, האירוע יוכתר בהצלחה, כאשר האוכל לא יהיה טעים, אף אחד לא ייהנה וחלק גדול מהאורחים יעזוב מוקדם.

בעבר תחום הקייטרינג היה באחריות הבלעדית של בעלי האולם, אך בשנים האחרונות כל זוג יכול לבחור את חברת הקייטרינג המתאימה בהתאם לסגנון האהוב עליו, לאופי האירוע, לתקציב ועוד.

 

קייטרינג לאירועים –  8 דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים קייטרינג לחתונה

לכל חתונה יש סדר קבוע, קבלת פנים, חופה, סעודה וריקודים. את שירותי הקייטרינג יש להתאים לכל שלב באירוע. בררו עם חברת הקייטרינג מהו התפריט שהיא מציעה לקבלת הפנים, מה התפריט לסעודה, מה יהיו הקינוחים ואיך ואיפה הם יוגשו.

חשוב לברר מהו התפריט הסעודה שמציעה חברת הקייטרינג ואיך הוא בנוי. התפריטים של החברות שונים זה מזה בסגנון המנות שהם מציעים ובדרך שבה הם מאפשרים לכם לבנות את התפריט. יש חברות אשר מציעות תפריט סגור ויש חברות המאפשרות לכם לבחור בין מספר תפריטים ולבנות את התפריט שלכם מתוך אוסף המנות המוצעות בתפריטים השונים.

נושא הכשרות חשוב גם למי שבעצמו אינו מקפיד על אכילת אוכל כשר, אך רוצה לענות על הצרכים של קהל המוזמנים ומניח כי ביניהם יש גם אורחים שומרי כשרות. יש רמות שונות של תעודות כשרות, תעודת כשרות בסיסית, תעודת כשרות למהדרין ועוד. רוב חברות הקייטרינג נושאות תעודות כשרות מטעם הרבנות המקומית, רמת כשרות המתאימה כמעט לכולם.

חשוב לבדוק עם חברת הקייטרינג באיזה דרך הם מגישים את האוכל. יש שלושה סגנונות של הגשה, הגשה אישית באמצעות מלצרים, מזנונים או דוכנים. אם הקהל שלכם מבוגר ושמרני, סגנון ההגשה יתאים לו, אך אם הקהל צעיר ודינמי, כדאי לשקול הגשה בסגנון המזנונים או הדוכנים. בררו האם המלצרים כלולים במחיר המנה או שיש לשלם עבור השירות שלהם בנפרד.

בררו האם חברת הקייטרינג כוללת במחיר גם שירותי בר ושתייה, ואם כן, איזה סוגי שתייה הם מציעים, והאם המחיר כולל גם שתייה חריפה. כדאי לדעת כי במספר מקומות משגיחי הכשרות הנותנים את ההכשר אינם מאפשרים להכניס לאולם שתייה חריפה, או כל סוג של שתייה, אלא רק דרך חברת הקייטרינג.

מפות ואקססוריז הם אלמנטים שיש להם קשר בלתי נפרד להגשת האוכל ולעיצוב האוכל. האם החברה שבחרתם מציעה לכם מגוון של מפות ואקססוריז מעניינים או שתידרשו להביא מעצב אירועים ולשלם לו בנפרד.

אולי יעניין אותך:

קייטרינג לאירועים קטנים – איך לבחור תפריט לאירוע?
6 טיפים להזמנת דוכני מזון