חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

הזמנת סושי

0769547001371710970

 

נויה פוד הינו סושי בר נייד אשר מספק סוגים שונים ומרהיבים של סושי לכל מטרה. ניתן להזמין אצלנו סושי לאירועים גדולים וקטנים, בצורה של דוכני סושי, צלחות אירוח מרשימות, עמדות סושימן ועוד, בהתאמה מושלמת לכל מטרה. נויה פוד מציעה מגוון סוגי מנות סושי במגוון צבעים, צורות וסגנונות, להנאה מושלמת ממנת אוכל מיוחדת במינה.
סושי הוא מאכל ייחודי אשר נחשב ליוקרתי מאד. מקור המאכל הוא ביפן, שם היו כובשים דגים באמצעות אורז, אולם מאז ועד היום הפך הסושי למאכל יוקרתי, טעים ואסטטי מאד. את הסושי ניתן למצוא כיום בארץ בכל מקום במסעדות, באירועים, בסדנאות ואפילו בארוחה ביתית.

 


להזמנת סושי חייגו עכשיו: 072-2119587


 

הזמנת סושי וכל מה שמסביב

עולם הסושי הוא מגוון ביותר וכולל כמה מנות מסוגים שונים. בדרך כלל, הרול הקלאסי של הסושי עושה שימוש בדג נא. עם זאת, ייתכן ונרצה לבצע הזמנת סושי אשר לא כוללת את הרכיב הזה- אם מפני שישנם אורחים טבעונים או צמחוניים בקהל או אם מפני שישנן נשים בהיריון שמעוניינות סושי. במצב כזה, הדג יוחלף בירק כלשהו. צורת הכנה מעט שונה של הסושי היא הפוטו מאקי- כאן, ייעשה שימוש ברכיבים רבים יותר והאצה שנעשה בה שימוש היא עבה יותר מהסוג הקלאסי של הסושי. בד בבד, רכיבי הסושי יכולים להגיע בצורת כדורי אורז, אצבעות אורז או בצורת קונוסים. ניתן למצוא גם סושי המוכן ביחד עם חוץ וסוכר וסושי אשר כולל בתוכו גם חתיכת בשר.

הזמנה קלה ומהירה

במידה ואנחנו מעוניינים לבצע הזמנת סושי לאירוע שלנו, כדאי לדעת את טעמם של האורחים- אם מדובר באורחים רבים, אשר יש להם טעם מגוון, נבצע הזמנה של מספר סוגי סושי. עם, לעומת זאת, קהל היעד שלנו מוגדר יותר מבחינת הטעם, כמובן שנתמקד סביב אותם טעמים, אשר מעניינים את הקהל. מעבר לכך, אם ישנם אורחים רבים באירוע (מאה איש ומעלה), ייתכן כי נרצה להגיש את הסושי שלנו לא דרך מגשים, אלא באמצעות דוכן סושי שיוקם במיוחד לקראת האירוע. ישנם אנשים, שמוצאים את דרך ההגשה הזו כמעניינת ואותנטית יותר מאשר מגש סושי, העובר כלאחר יד בין האורחים. מצד שני, אכילת מנות סביב מגש משותף יכולה לגבש בין האורחים שלכם.

כך או אחרת, ישנה חשיבות גדולה לבחינה עצמית של הסושי המוגש לכם, בדיוק כמו כל סוג מזון אחר שאתם מכניסים לאירוע. זוהי הדרך היחידה להתרשם באמת מצורת המנות ומטעמן. מעבר לכך, אל תשכחו להשוות את המחירים שמציעים לכם בעלי חברות קייטרינג. כאשר מדובר על אירוע גדול, ייתכן כי מספר המנות שיוכן עבורכם יהיה גדול מעט יותר ממספר האורחים שיגיעו לאירוע שלכם. עניין זה מקובל בקייטרינג באירועים והסיבה לכך היא להבטיח מנות גם לאורחים שיגיעו לאירוע ברגע האחרון. גם עניין זה ישפיע על המחיר שתשלמו.

יעניין אתכם: הסושי הטעים של הרצליה

חזרה לדף הבית: לחצו כאן

שאלות תשובות

האם ניתן להזמין מסושי למשלוח?

כן, ניתן להזמין סושי למשלוח דרך נויה פוד. לשם כך, יש לבדוק את רשימת התפריט באתר האינטרנט שלנו ולבחור את המנות הרצויות.

כמה זמן ייקח להגיע למשלוח סושי?

זמן הגעת המשלוח יכול להשתנות בהתאם למיקום האזורי של הלקוח. עם זאת, בדרך כלל, זמן הגעת המשלוח שלנו הוא בין 30-60 דקות.

מהם כמות המנות המומלצות להזמנה בארוחת סושי?

כמות המנות המומלצות להזמנה בארוחת סושי תלויה בגודל המנות ובמספר הלקוחות שמזמינים. בדרך כלל, חמישה מנות בגודל רגיל יכולות להיות מספיקות לארוחת צהריים.

דילוג לתוכן