חייגו עכשיו!ייעוץ בוואטסאפ

דוכן בוריקה כשר

דוכן בוריקה

הבוריקה מגיע אלינו מתוניס. המאכל הזה שיגע את הישראלים והפך לטרנד שמחזיק כבר כמה שנים טובות.

 

בוריקה מורכב מעלה דק של בצק, המכונה ווארקה, ממולא בביצה ו/או תפוחי אדמה או טונה ומטוגן בשמן עמוק . לצד סלטים רטבים ומיטבלים.

 

אחת האופציות המעניינות ביותר עבור אירועים כמו חתונות, בת מצווה, ימי הולדת ועוד הם דוכן בוריקה כיוון שהאורחים אוהבים מאד מאכל ייחודי זה.

 

הכניסה המיוחדת לכל אירוע

הקהל אוהב מאד את העובדה שמיד בכניסה לאירוע הוא רואה דוכני מזון שונים ועליהם מונחים מגשים יפהפיים עם שפע של מוצרי מזון טעימים וייחודיים. המטרה של השפים של נויה דוכני מזון לאירועים היא לחדש כל הזמן כדי להציע למוזמנים מאכלים חדשים ואהובים, כדי שלא יפגשו בכל אירוע מטעמים זהים.

 

האורחים מסתובבים בין דוכני המזון, רואים את ההיצע ומריחים את הניחוחות הנפלאים ולאחר מכן ברור להם לאילו דוכנים הם יעמדו בתור, כדי ליהנות מהפריטים הטריים שנראים יוצאי דופן.

 

דוכן בוריקה לאניני הטעם

אחד מהטרנדים האהובים על המשתתפים הוא הימצאותו של דוכן בוריקה המציע מאכל תוניסאי אותנטי. זהו בצק אשר מרודד לעובי דק מאד ששמו ווארקה, מוסיפים לעלה הדקיק תפוחי אדמה או ביצה ומטגנים זאת בשמן. התוצאה היא מאד טעימה ולכן אין זה מפתיע שהמשתתפים מניחים על צלחתם לפחות שני פריטים ולעיתים אף חוזרים לדוכן כדי לקחת נוספים עבורם ועבור החברים שלהם.

 

השפים של נויה דוכני מזון לאירועים שמתכנים את התפריט לקראת כל אירוע מקבלים מידע על הקהל שצפוי להגיע ובהתאם לכך הם מציעים באירועים רבים להציב דוכן בוריקה כיוון שקיימים סיכויים גבוהים שיהיה זה דוכן מוצלח וכל הכמות של הבוריקות שיכינו הטבחים תיעלם מהר מאד.

 

לצידו של הבצק המעולה מניחים סלטים שונים, סלטים חריפים, מטבלים מעניינים, רטבים פיקנטיים וירקות שמוסיפים רבות לטעם הנפלא של הבוריקה.

 

אם גם אתם מעוניינים להעניק לאורחים שלכם את מלוא האפשרויות הקולינריות, דברי אתנו ונמצא עבורכם את השילוב המנצח לאירוע שכולם ידברו עליו.

אהבתם? בואו נסגור תאריך:

  • DD סלאש MM סלאש YYYY
  • נא להזין מספר הגדול או שווה ל-10.
  • לדוגמה: "אירוע בתל אביב"
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
דילוג לתוכן